Skocz do zawartości

SWL - koszty


Ustawka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

9,99 na allegro.

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy z kim współpracujesz, jesli znajdziesz grupkę ludzi którzy znają się na temacie, a są amatorami-hobbystami, myślę, że mógłbyś targować od 1.5k. Firma weźmie minimum 2-2.5k za coś ubogiego w opcje, lepszy kod kosztować cię będzie około 8-15 k nie wliczając przyszłych kosztów utrzymania. Do tego naliczyć trzeba inne rzeczy typu zaplecze oferowane na starcie, przy obecnej konkurencji (istniejącej i startującej) bez zaproponowania minimum 0.5k domen nie ma co się ścigać. Czyli masz widełki - 100 zł - brak górnej granicy :) ale przyjmijmy że 20-30k powinno wystarczyć na początek na coś lepszego.

Content is Dead.

Community is King Now

System wymiany linków stałych? Tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś (czerwiec?) zacząłem pisać coś a la system wymiany linków extralink.pl :)

jakby był ktoś zainteresowany współpracą to mógłbym projekt reaktywować :)

ztcp to bebechy chodziły przyzwoicie ale trzeba cały font zrobić...

pozdro 600

:)

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

<przepis na Swl>

Hosting Dedyk x2 =ilość gram nie znana.

Informatycy koderzy min.2 z pensją żeby sobie nie uciekli jak tu z forum dwóm właścicielom systemów.

Administrator komercyjny stały etat.

Promocja i reklama systemu darmowe punkty żeby zjeść konkurencję itd.

<zupa z pokemona>

szkoda że nie w piwnicy :)

WYZNAWCY POZYCJONOWANIA

PROPONUJE WAM SKUTECZNĄ ALTERNATYWĘ

Pozycjonowanie dla każdego

Hehe gotuje Pozycjonerów wkrótce

Nie pozycjonuje stron nikomu więc nie mam interesu w opowiadaniu bajek.

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrtn i znowu temat wraca do kosztów tworzenia aplikacji przez programistów. Sprawa jest prosta - umiesz się dogadać - startujesz w światowej lidze za światowe pieniądze. Nie potrafisz znaleźć zleceniodawcy który dać ci kilka baniek za wizytówkę - siedzisz na swoim podwórku i walczysz z konkurencją za Polskie stawki, czekając na swoją okazję. Ja tak to widzę. Większość firm w pl za 10k napisze dobry system, kilka powie ze to śmieszne pieniądze a kilkanaście da sobie spokój ze względu na złożoność aplikacji.

to są koszty odsprzedaży silnika pik4 (całe oskryptowanie bez bazy userów i stron rzecz jasna)

Pomiędzy odsprzedażą a stworzeniem systemu jest ogromna różnica, między innymi dlatego że odkupować nie ma sensu bo nic z tym nie zrobisz przy takim linkme z 10k domen - trzeba by było wykrztusic kolejne kilka k żeby coś z tego wyszło. Myślałem, ze piszesz o kosztach tworzenia, za odsprzedaż spodziewałem się większej ceny :( .

Content is Dead.

Community is King Now

System wymiany linków stałych? Tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności