Skocz do zawartości

[startup] witrualny odtwarzacz video


sbvc

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie ok. Trochę menu górne jak dla mnie do dopracowania - zwłaszcza koperta.

Jako pierwsze włączyłem muzyczkę beatellsów - nie było obrazu - może warto rozdzielić materiały czysto dźwiękowe od video?

Ogólnie na wysokiej rozdzielczości całość wygląda mizernie - jakoś tak nieśmiało (brak rozmachu).

Tło fajne - widać odniesienie do tapet hp.

No i na koniec cytat z Twojego regulaminu:

15. ePlayer.tv zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Użytkownik jest zobowiązany do jego czytania przed każdą swoją wizytą na stronie. Regulamin można znaleźć pod adresem https://www.eplayer.tv/register w formularzu rejestracyjnym.

Kolego, sam sobie zaciskasz pętlę na szyję - kto będzie czytać regulamin za każdym razem?

Wystarczy, że roześlesz info, że regulamin się zmienił kiedy się zmieni ;) Dodaj wpis, że regulamin obowiązuje w chwili publikacji - zobacz jak robią to duże portale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jako pierwsze włączyłem muzyczkę beatellsów - nie było obrazu - może warto rozdzielić materiały czysto dźwiękowe od video?

Właśnie to jest w moich priorytetowych planach :) Opcja powinna się niebawem pojawić.

Wystarczy, że roześlesz info, że regulamin się zmienił kiedy się zmieni smile.gif Dodaj wpis, że regulamin obowiązuje w chwili publikacji - zobacz jak robią to duże portale.

Masz rację, zmienię to w najbliższym czasie.

Co do portali to właśnie na ich regulaminach powstał ten punkt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. trochę kiepska funkcjonalność na początek, ale to w końcu wersja beta :)

więc: szukałem teledysku Papa Roach - Last Resort, a w zamian dostałem mp3 "Take me", mimo, że widzę, że na wrzucie jest teledysk:

https://www.wrzuta.pl/search.php?type=A&amp...rch-submit.y=27

trochę szkoda, że nie wyświetla wyników wszystkich powiązanych ze słowem kluczowym, a odtwarza 'losowy" kawałek związany ze słowem.

2. druga sprawa to hmm legalność? mogę się mylić, ale regulamin wrzuta.pl chyba zabrania odtwarzania zawartości ich serwerów tj. filmów i mp3, przez inny odtwarzacz niż "wrzutowy", ale warto to sprawdzić, aby uniknąć nieprzyjemności :)

3. ten box po prawo mógłby wyświetlać więcej plików i trochę wolniej się przewijać.

naughty.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Regulamin poprawiony

- Guziki w prawym menu i playliście powiększone

- W prawym menu zamiast 6 wyświetla się 8 materiałów

- Zmieniłem ePlayera na serwis tylko w polskiej wersji językowej (angielską dodam jak strona się w kraju spopularyzuje)

- Kilka mniejszych zmian w silniku strony

Niebawem dodam tę opcję wyboru czy sama muzyka, czy muzyka z obrazem ma lecieć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności