Zaloguj się, aby obserwować  
adsensowicz

Co sądzicie o estetyce www? układzie reklam... Itp

Polecane posty

Jak w temacie, wielun.blogspot.com szczególnie interesuje mnie czy kolorystyka jest dobrze dobrana? Dodam, że ctr strony wynosi 11% dziennie zarabiam na nim 6$ a istnieje zaledwie 4 dni ale nie po to tu pisze zeby sie chwalic albo cos, chodzi mi o to co wyzej napisałęm , jednak warto zakladac bloga na blogspot , strona bardzo szybko sie pozycjonuje itp... Prosze o odpowiedzi. Tutaj mój blog :)

Na początek polecam TO

fajny.... tylko z tego co widzę jest to blog pisany w sensie pamiętnika a więc pod jakie frazy ty go pozycjonujesz.... ?

Jeśli planujesz otworzyć sklep internetowy: internetowesklepy.org

Jeśli sam tworzysz ten content to Ci współczuję...

Łukasz Borchmann

Google+ / LinkedIn / GoldenLine

Ale pod jakie frazy sie pozycjonuje? Jaka to tematyka?

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

fajny.... tylko z tego co widzę jest to blog pisany w sensie pamiętnika a więc pod jakie frazy ty go pozycjonujesz.... ?

Tzn bo mialem tego bloga juz wczesniej i go usunalem razem z domena, na drugi dzien zobaczylem ze byl na 2 stronie google pod fraza Wieluń. A teraz jak znowu zalozylem pod ta domene to jest daleko;/ i znowu pare dni odczekam zanim bedzie duzo wyzej... Veal nie rozumiem twojego pytania?

Veal nie rozumiem twojego pytania?

To nie było pytanie, tylko stwierdzenie.

Chodziło zapewne o to że piszesz w stylu szałowych 14latek.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Jaki jest profil odwiedzających Twój blog? Skąd pochodzą odwiedziny? I jeżeli odwiedzają blog znajomi, to czy namawiasz ich do kliknięć?

Idealne ustawienie reklam możesz skserować z bloga Lisa

Edytowano przez nahpl

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Mnóstwo odwiedzin mam ze skierowan z serwisu mojageneracja.pl oraz fotka.pl i innych zrodel,nie namawialem nigdy nikogo do klikniec nie wiem co to za pytanie wogole bylo^^ ustawienie reklam lisa niezbyt wydaje mi sie idealne, uwzam ze duze reklamy na samym poczatku psuja estetyke i wyglad bloga... A adsense to jest przeciez tylko dodatek do strony... Ale to jest tylko moje zdanie :)

Na początek polecam TO

"To nie było pytanie, tylko stwierdzenie.

Chodziło zapewne o to że piszesz w stylu szałowych 14latek."

Moge zapytac co to ma sie do tematu? Chyba nie potrzebny komentarz...

Na początek polecam TO

co tam jest takiego idealnego???

ja tam lubię takie napaćkane reklamy, z moich testów wynika, że mają o wiele większy CTR. Kwestia estetyki i wyglądu - już dawno przestałem robić strony dla ludzi...

edit:

a jako, że masz gości z serwisu typu fotka itp. to takie reklamy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ja np. wstawiając reklamy na strony analizuje profil odwiedzających i jeśli są to młode osoby, które prawdopodobnie nie wiedzą co to AS, daje reklamy tak, żeby były pierwszą rzeczą jaką zobaczą na stronie. A nuż widelec pomyślą, że to jej część i klikną.

Edytowano przez nahpl

baner4.gif

Dziękuję.

Hmm..... Może i masz racje, tylko jak bym walnał reklame na samym poczatku to wedlug Ciebie jaka powinna być kolorystyka i reklamy? ;):)

Na początek polecam TO

Mi się zawsze sprawdzają wkomponowane reklamy. Czyli dobierz ich wygląd do tekstu i tła bloga. Jeśli reklamy są w odpowiednim miejscu to nie ma konieczności ich wyróżniania kontrastującym tłem, a wkomponowanie ich w stronę da efekt o którym wspominałem we wcześniejszym poście (czyli osoby nie wiedzące o istnieniu AS będą przekonane, że to część strony lub jakieś fajne linki).

W przypadku bloga nasuwa mi się też myśl, że można by było oddzielić fragment tekstu notki reklamami.

Przykład: http://wiadomosci.o2.pl/?s=261&t=417924 (tylko, że to nie jest banner AS). Zamiast kwadratu czy prostokąta proponowałbym wtedy banner 468 x 60 . I tutaj dałbym jakieś kontrastujące kolory.*

edit:

* ten sposób działałby tylko, jakbyś na głównej stronie dał tylko skróty notek, a osoba, która chce zobaczyć więcej musiałaby kliknąć. W przeciwnym razie przekroczyłbyś dopuszczalną maksymalną ilość jednostek reklamowych na jednej stronie.

Edytowano przez nahpl

baner4.gif

Dziękuję.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.