Skocz do zawartości

Krakowiacy - wtorki czy środy?


jez

Wtorki czy środy?  

101 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wolę...

    • Wtorek
      9
    • Środę
      35
    • Wstrzymuję się od głosu. ;-)
      22


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak jeszcze z innej beczki, to w czwartek jest kolejny TechCamp w Krakowie. Ja się wybieram. Myślę, że darmową pizzę można potraktować jako pretekst do spotkania pomiędzy naszymi cyklicznymi meetingami =) Ktoś jeszcze wpada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEO + Paintball + Piwo, wszystko w jednym miejscu

6 czerwca 18:05, Stanisława Żółkiewskiego 17 Kraków (Obok ronda Grzegórzeckiego)

Galeria zdjęć obiektu: https://extremo.com.pl/?page_id=55 (knajpa jest bardzo fajna, jeszcze nie mam zdjęć)

Facebook: https://www.facebook.com/events/365369810182998/

Cena: 60 zł os: sprzęt, ubranie, maska, 200 kulek. Kolejne 100 kulek 20 zł (myślę, że w 200 kulkach się zmieścicie). Gratisowo będzie się można zmierzyć ze mną, co może nie być miłym przeżyciem :)

Lista obecności:

1. Intruder

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facebook.png Czyli za 54zł? :) ? Ja się piszę rzecz jasna, w szczególności, że Pan Majchrowski zafundował mi 2-godzinne czekania po bilet na trening kadry Holandii po to, żeby okazało się, że biletów jest tylko 1,5 tys., a nie 13k (jak było zapowiadane)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pana Majchrowskiego na taczkach wywieziemy albo podrzucimy jakiemuś innemu miastu - robie większe spustoszenie niż bomba atomowa ;)

Co do spotkania, jak się nie zbierze min 6 osób trzeba będzie odwołać więc się wpisujcie ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności