Skocz do zawartości

Perła czy kamień....?


Maciej77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@Chachapl, piszesz jakies glupoty co bedzie jutro, co bedzie jak google sie nie spodoba ... Podalem Ci przyklady stron ktore sa dlugo w sieci i trzymaja sie bardzo dobrze wraz z kontem adsense. Czego tu nie rozumiec ?

No nadal nie wiem, co ma piernik do…

Xend zarabia na reklamach A z G żeby tak było to musi mieć ruch na stronie i klikalność w reklamy. Ruch ma, ale jakieś 98% wejść na X powoduje wynik, jaki ma w G. Wiec jak dostanie bana w G to ruch zmaleje o 98% około ze o zarobkach nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male porownanie xend z szukanie.pl do bana

szukanie.pl

- seo linki dla wyszukiwania

- ciekawe przekierowania ktore google indeksuje

itd

xend.pl

nic ?

traffic wyglada na czysty, doory po pare k unuiq leca w tydzien lub troche dluzej.

btw. koles spzrzedal serwis, wlasnie mi odpisal, ze poza aukcja ktos go kupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhaahahha, ale mnie rozwalił zamknął, bo zaczęło być głośno o tej aukcji i mail pewnie bana w kieszeni. Sam się pytałem czy poza nie chce sprzedać powiedział ze nie a teraz, co zmienił zdanie to nie wiem 50 tyś mu ktoś zaproponował czy co. Oferowałem mu dość sporo wiec wiem, o jakiej kwocie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosilem go aby pogadal w tym temacie, odpisal :

"Witam,

Przykro mi nie mam czasu na dyskusje.

Jedynie zal mi Pana czachapl ktory oferowal mi 6 tys lub marny motor https://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M408794,

elegancko odmowilem a tu widze taki najazd.

Pozdrawiam"

Chciales dac 6k za cos co w mc ma grubo wiecej ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosilem go aby pogadal w tym temacie, odpisal :

"Witam,

Przykro mi nie mam czasu na dyskusje.

Jedynie zal mi Pana czachapl ktory oferowal mi 6 tys lub marny motor https://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M408794,

elegancko odmowilem a tu widze taki najazd.

Pozdrawiam"

Chciales dac 6k za cos co w mc ma grubo wiecej ... ?

Derem myślę ze to ty jesteś tym sprzedającym z allegro, mało tego myślę ze jesteś zarejestrowany tu na forum, ale pod innym nickiem. Nie będę się bawił w detektywa, ani Rutkowskiego zatrudnia (już wyszedł heheheh), ale myślę ze tak jest.

Co do odpowiedzi na to co to niby ci 1336 odpisali to tak po części prawda, nie do końca ale prawda. Nie będę się zagłębiał w szczegóły, bo myślę ze formowiczów to nie interesuje. Motorek jest do sprzedania może ktoś jest zainteresowany zapraszam na priv.

Wnosząc po tym, co 1336 ci odpisał i to ze zakończył aukcje z powodu: „wazny powod” (sprzedaz poza allegro) zgłosiłem do allegro złamanie regulaminu.

Więcej nie będę się roztrząsał w tym temacie a napisać parę faktów mógłbym jeszcze.

Uważam temat z mojej strony za zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że poszło ze 100 donosow na tę wyszukiwarke i co ? - ciagle jest w sieci i zarabia :cray:

Ktoś tu napisal, ze ... MFA ... ze SPAM nawet :jezyk1:

Więc pytam się mądrzejszych: co to jest w koncu to osławione MFA ?

Taka wyszukiwarka jest czy nie jest?

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności