Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
gerdi

Gdzie można sprawdzić ile liter znajduje sie w tekście

5 postów w tym temacie

Chodzi mi o strone która pokaże z ilu liter/znaków składa się tekst, podany przez użytkownika.

Np. bramki do smsów mają taką funkcję niestety, obsługują mała ilość znaków. Chodzi mi o narzędzie pokazujące wartości co najmniej do 1000 znaków.

Oferuję profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. Pozycjonujemy również ciężkie frazy, również branżę ero, hazard. Wystawiam F.VAT, proponuję klientowi przejrzystą umowę. Masz pytania ? Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

gg:8288255, email: gerdi1@wp.pl, tel. 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odpalam writer w darmowym open office wklejam to co napisałem, klikam menu plik -> właściwości i mam ile znaków, ile wyrazów i cos tam jeszcze.

Domagam się zatarcia ostrzeżenia.  :D   Lech W. siedzi.... na naszym fotelu (Ergo-fotel.pl) patrząc na fototapete.

A może skryptozakładka?

java script:(function(){var D=document,i,f,j,e;for(i=0;f=D.forms[i];++i)for(j=0;e=f[j];++j)if(e.type=="text"||e.type=="password"||e.tagName.toLowerCase()=="textarea")S(e);function S(e){if(!e.N){var x=D.createElement("span"),s=x.style;s.color="green";s.background="white";s.font="bold 10pt sans-serif";s.verticalAlign="top";e.parentNode.insertBefore(x,e.nextSibling);function u(){x.innerHTML=e.value.length;}u();e.onchange=u;e.onkeyup=u;e.oninput=u;e.N=x;}else{e.parentNode.removeChild(e.N);e.N=0;}}})()

oblicza je znaków wpisałeś w pole.

Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!

Wielkie dzięki chodziło mi właśnie o wersje online.

Oferuję profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. Pozycjonujemy również ciężkie frazy, również branżę ero, hazard. Wystawiam F.VAT, proponuję klientowi przejrzystą umowę. Masz pytania ? Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

gg:8288255, email: gerdi1@wp.pl, tel. 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odpalam writer w darmowym open office wklejam to co napisałem, klikam menu plik -> właściwości i mam ile znaków, ile wyrazów i cos tam jeszcze.

W Wordzie można to nawet wyrzucić sobie na pasek narzędziowy i jednym kliknięciem liczyć znaki czy słowa, co nie zmienia faktu, że również korzystam z Open Office, bo nigdzie MS Worda pod linuksa nie mogę znaleźć :D

Ucząc się języków obcych zaopatruj się w odpowiednie podręczniki. Księgarnia lingwistyczna zaprasza do zakupów.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.