Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie niestety dalej cisza, Alior Sync nie odnotował dziś wpłaty, ehh, będzie to cienki weekedn

Ciężko znaleźć dobry zespół na wesela Rzeszów, dlatego wybierz Tak Czy Nie i zorganizuj ślub swoich marzeń. Dla tych co chcą pożegnać kogoś bliskiego, stypa Rzeszów będzie najlepszym rozwiązaniem. Czytaj także nasz blog o ślubach, aby wiedzieć dokładnie jak wszystko przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mała podpowiedź: jak już zweryfikujecie nowe konto, staje się ono aktywne do wypłat. Radzę nie zmieniać na stare i nie kombinować, gdyż w ustawieniach płatności widać tylko 4 ostatnie cyfry numeru konta, przez co łatwo się zamotać które konto jest z dobrym, a które złym numerem BIC.

Chcesz powiedzieć, że nowo dodane i zweryfikowane konto automatycznie staje się : WYBRANE ? Skąd masz takie info ? Jakiś baran w Adsense wymyślił ten układ z identyfikacją konta bankowego po 4 ostatnich znakach.

Szlag by trafił też ten idiotyczny Idea Bank. Jak można zmienić tak ważną sprawę i potraktować to jak mało istotny duperel i nie poinformować odpowiednio klientów.

M

W instrukcji przy weryfikacji konta tak jest napisane. Poza tym po zweryfikowaniu napisałem jeszcze raz do pomocy AdSense i mi odpisali, że aktywne jest ostatnio zweryfikowane. Jako ciekawostkę dodam, że oni też widzą tylko 4 ostatnie cyfry, ale za to mają podgląd na datęweryfikacji.

Idea Bank informował o zmianie BIC w wyskakujących komunikatach po zalogowaniu. Jeżeli przelew idzie z tego całego centrum rozliczeniowego w Polsce to nie powinno być chyba problemu ze starym numerem BIC. Jeżeli jednak idzie zza granicy to mogą być utrudnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo dodawania nowego konta to robiłem to kilka dni temu.

Po wprowadzeniu kwoty na nowym koncie i zweryfikowaniu cały czas stare konto było "domyślne" i widniał koło niego ptaszek.

Sam wybierasz na które konto chcesz przelew.

Aktualnie mam 2 zweryfikowane konta bankowe i w każdej chwili mogę zaznaczyć ptaszkiem na które konto chce przelew. (chyba nie później niż do 15 dni miesiąca)

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skoro 21 (niedziela) przysłali wam, że kasa wyszła do Polski no to zanim doszła, to spokojnie do centrum rozliczeniowego mogło to być wczoraj, idąc tym tokiem myslenia będzie dziś albo poniedziałek (kilka razy dostałem przelew z dalekiego zakątka świata to liczę 4 pełne doby zanim dojdzie )

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

A może ciekawy blog? https://digad.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności