Jump to content

[WYKONAM] Linki z Sygnaturki na Niemieckich Forach Internetowych


Recommended Posts

Linki z sygnaturek – linkowanie z niemieckich forów na rynek .DE

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich pozycjonerów, agencji SEO i prywatnych właścicieli stron, którzy celują w rynek niemiecki i starają się pozycjonować w Google.de. Uruchomiliśmy nową usługę – zakładanie profili na niemieckich forach i pisanie neutralnych postów z linkami z sygnaturek! Do dyspozycji mamy pakiet 10 kont zakładanych na niemieckojęzycznych forach i portalach pozwalających na rejestrację użytkownika. Każdy profil jest odpowiednio uzupełniany o link, który będzie kierował do pozycjonowanej strony.

Profile to znany i nadal bardzo skuteczny sposób na rozbudowę, dywersyfikację i poprawę profilu linkowego promowanej strony. Linki te działają zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim. Google.de i roboty indeksujące bardzo szybko wychwytują linki, które są dodawane na wartościowych forach – takie mamy w swojej najnowszej bazie i na takich pracujemy.

Usługę standardowego zakładania kont i zdobywania linków wzbogaciliśmy o nowość – dodatkowe pisanie postów z każdego konta! Wszystkich zainteresowanych zamówieniem zapraszamy do dalszej lektury oferty, gdzie wyjaśnimy, dlaczego warto zamówić linki z profili wzbogacone dodatkowymi postami.

 

Profile i posty z linkami w sygnaturkach

Już sam link z profilu to duży bonus dla promowanej strony. Niestety czasami bywa tak, że nowe konta wolno się indeksują, a w skrajnych wypadkach po dłuższym czasie administratorzy mogą usuwać użytkowników, którzy nie napisali ani jednego posta. Dlatego aby temu zaradzić, postanowiliśmy każdy założony profil wzbogacić o dodatkowe posty – dokładnie 3. Oznacza to, że po rejestracji konta na forum i uzupełnieniu profilu o link z sygnaturki (możemy linkować czyste adresy URL lub frazy kluczowe/anchory), piszemy 3 tematyczne posty w różnych, istniejących tematach na forum (zazwyczaj popularnych i takich, które są już zaindeksowane w Google).

Posty rozwiązują problem usuwania kont i co więcej, są doskonałym sposobem na to, aby zwiększyć ilość pozyskanych linków. Eliminują także inny problem – indeksacji profilu. Roboty Google.de, które trafią na dane forum indeksują każdy link z wypowiedzi – również ten, który prowadzi do karty użytkownika. Dzięki dodatkowym postom, odnalezione zostaną nie tylko linki z sygnaturki, ale również sam link do profilu – dzięki temu konto szybciej zostanie zaindeksowane w Google.

 

Jeśli chcesz zamówić większą ilość postów, które mamy napisać z jednego założonego profilu to zapraszamy do kontaktu na kontakt@SEOsklep24.pl. Wycenimy wtedy usługę indywidualnie!

 

Co oferujemy w ramach usługi?

Usługa polega na rejestracji konta na niemieckim forum/portalu i wypełnienie karty użytkownika o najważniejsze informacje, w tym link kierujący do strony (linkiem może być adres URL strony głównej lub podstron – istnieje możliwość dodania linka pod postacią frazy kluczowej). Oferujemy pakiety 10 kont / 30 kont / 50 kont zakładanych na niemieckich stronach. Po założeniu konta, piszemy 3 neutralne posty z każdego użytkownika. Treści pisane są ręcznie przez copywritera, są poprawne gramatycznie i stylistycznie (język niemiecki), są też neutralne – nie dodajemy postów reklamowych (posty neutralne nie są usuwane). Każdy post ma długość 100-200 znaków. Wpisy dodajemy w różnych wątkach w obrębie forum. Pod każdym wpisem pojawia się sygnaturka, w której znajduje się link kierujący do pozycjonowanej strony. Po zakończeniu prac przesyłamy szczegółowy raport z wszystkimi dostępami do zarejestrowanych kont i spis postów, które dodaliśmy. Dostępy przechodzą na własność Zamawiającego – konta są doskonałą bazą do tego, aby prowadzić dalsze działania reklamowe lub linkowe w obrębie niemieckich forów.

 

Pakiet 30 postów:

Link: https://seosklep24.pl/oferta/528-30-postow-na-10-forach-niemcy.html

Cena: 259,99zł

Pakiet 90 postów:

Link: https://seosklep24.pl/oferta/529-90-postow-na-30-forach-niemcy.html

Cena: 575,99zł

Pakiet 150 postów:

Link: https://seosklep24.pl/oferta/530-150-postow-na-50-forach-niemcy.html

Cena: 899,99zł

 

 

Co potrzebujemy do realizacji zlecenia?

  • Adres strony (można podać adresy strony głównej lub jej podstrony)

  • Listy anchorów/fraz kluczowych (możemy linkować z fraz lub z czystego adresu URL)

 

 

Kontakt:

mail: kontakt@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
ul. Krajobrazowa 10/6
35-119 Rzeszów
NIP: 6852245474

4_750X100.gif.ddf36e30609211684578f283c5

3_750X100.gif.36c79c4694871d42b9129d3ea7

Link to post
Share on other sites
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy