Jump to content

[WYKONAMY] 100 Linków z Artykułów ( Zdrowie/Medycyna/Uroda ) - 30% taniej!


Recommended Posts

Prywatne zaplecze tematyczne – Zdrowie / Uroda / Medycyna – do 100 publikacji.

 

Linkowanie zewnętrzne to nadal podstawowy czynnik w całym procesie pozycjonowania stron w Google. Oczywiście optymalizacja strony on-site i off-site, sygnały social media, content i wiele innych punktów ma duże znaczenie w budowaniu pozycji witryny, to jednak najważniejszym wskaźnikiem nadal są linki zewnętrzne zdobywane w ramach pozycjonerskich kampanii linkbuildingowych.

Wiedząc o tym, a także mając świadomość, jak ważne jest pozyskiwanie linków spójnych z tematyką strony (tematycznych), zbudowaliśmy zupełnie nowe, prywatne zaplecze składające się ze 100 stron o tematyce Zdrowie / Uroda / Medycyna! Dzięki naszej ofercie możesz w szybki i bezpieczny sposób zdobyć linki prowadzące do promowanej strony i poprawić jej wyniki w wyszukiwarce Google.

Oferta idealna dla kampanii linkbuildingowych stron o tematyce zdrowotnej – aptek internetowych, blogów medycznych, sklepów z kosmetykami czy suplementami, wizytówek lekarzy i gabinetów oraz portali zdrowotnych. Jeżeli posiadasz stronę, której treści można zaliczyć do dziedziny zdrowia/medycyny/urody – zapraszamy do skorzystania z tematycznego linkowania SEOsklep24.pl!

 

 

Prywatne zaplecze tematyczne na subdomenach SEOsklep24.pl – Zdrowie / Uroda / Medycyna

 

Od lat specjalizujemy się w tworzeniu prywatnych grup wartościowych portali, blogów i stron, które rozwijamy, linkujemy i na których oferujemy możliwość publikacji wpisów wraz z linkami pozycjonującymi. Wiemy doskonale, jak tworzyć takie strony, jak je rozwijać, jak prowadzić i jak administrować, aby przynosiły wymierne korzyści dla wszystkich Klientów korzystających z publikacji SEOsklep24.pl.

Prezentowana nowa grupa tematycznych stron Zdrowie / Uroda / Moda nie jest wyjątkiem – 100 blogów zostało stworzonych według restrykcyjnych zasad SEO. Prezentowana grupa 100 tematycznych stron to prócz dokładnej analizy i skrupulatnego procesu budowy także dbałość o tematyczność – jeżeli szukasz miejsca, które przekaże wartości SEO i jednocześnie okaże się dobrym miejscem na zdobycie linków – zapraszamy do zamawiania!

 

Oto najważniejsze atuty każdej ze stron wchodzącej w skład tematycznej grupy Zdrowie / Uroda / Medycyna:

 

 • Blogi osadzone na subdomenach wartościowych i rozbudowanych stron / blogów.

 • Blogi polskojęzyczne, z unikalnym contentem o tematyce zdrowia / urody / medycyny.

 • Zachowana tematyczność stron – publikujemy wyłącznie treści związane ze zdrowiem, medycyną i urodą

 • Strony osadzone na prywatnym IP i serwerze z SSD – dzięki temu witryny są rozpoznawane przez Google jako unikalne i stale dostępne dla robotów wyszukiwarek

 • Każda strona posiada unikalną szatę graficzną

 • Blogi stale linkowane i rozwijane o kolejne tematyczne artykuły

 • Każda strona posiada blokadę przed najpopularniejszymi robotami platform typu Ahrefs czy MajesticSEO
   

Potwierdzeniem wartości każdego z bloga jest fakt, iż nowe treści indeksowane są przez Google w 24-48 godzin od publikacji – bez dodatkowego indeksowania czy pdlinkowania! Taki wynik uzyskują wyłącznie najlepsze, najbardziej wiarygodne dla Google strony, do których bez wątpienia zaliczają się również nasze blogi z grupy Zdrowie / Uroda / Medycyna.

 

Co oferujemy w ramach usługi?

 

 • Oferta obejmuje publikację 100 artykułów z linkiem kierującym do pozycjonowanej strony.

 • Na potrzeby realizacji zlecenia piszemy 3 artykuły z synonimami na 2000 znaków po wygenerowaniu (istnieje możliwość zamówienia większej ilości tekstów lub wyższej jakości opisów, które zaprezentują Państwa ofertę – prosimy o kontakt).

 • Każdy artykuł dodawany jest z tematyczną miniaturką (miniaturkę może przesłać Zamawiający, jeżeli tego nie zrobi - sami wybieramy zdjęcie z darmowej bazy)

 • W każdym artykule możemy zamieścić maksymalnie 1 link (może prowadzić do strony głównej lub podstron i mieć postać czystego URL lub słowa kluczowego)

 • W ramach zamówienia usługi udostępniamy dostęp do specjalnego panelu SEOsklep24.pl, na którym Zamawiający ma możliwość na bieżąco analizować postęp prac nad zleceniem. Tam również znajdzie się raport z wszystkimi zdobytymi linkami.

 • Realizacja usługi do 14 dni roboczych.
 • Na usługę wystawiamy FV!

 

 

Link do oferty: https://seosklep24.pl/presell-pages/540-100-linkow-zdrowie-medycyna-uroda-0000000001727.html

Cena: 159,99zł  112 zł brutto!

 

 

 

Z Kodem zdrowko! otrzymasz -30% na pierwsze zamówienie!

 

Czego potrzebujemy do realizacji zlecenia?

 

 • adresu strony głównej lub podstron.
 • anchorów (słów kluczowych), które znajdą się w tekstach i które będą linkować do podanej strony/podstron (przypominamy, 1 link na artykuł)

 

 

Zamów dodatkowe teksty!

W ramach zamówienia oferujemy napisanie 3 tematycznych tekstów synonimizowanych o długości 2000 znaków po wygenerowaniu każdy, w których zamieścimy link do promowanej strony. Istnieje możliwość domówienia dodatkowych tekstów lub zwiększenia długości artykułów – w tym celu przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt celem przygotowania oferty.

 

WAŻNE – nie bez powodu podkreślamy tematyczność naszego zaplecza – do publikacji przyjmujemy wyłącznie strony, które swoją działalnością i treścią można dopasować do szeroko rozumowanej tematyki zdrowia, urody i medycyny. Oznacza to, że z prezentowanej usługi mogą na przykład skorzystać właściciele blogów medycznych/zdrowotnych/urodowych, sklepów internetowych oferujących leki czy sprzęt medyczny lub strony landing page promujące produkty zdrowotne.

Dbając o tematyczność treści na zapleczu, zastrzegamy prawo do odmowy realizacji zamówienia, jeżeli tematyka strony i jej zawartość w żaden sposób nie mogą być przypisane do dziedzin zdrowia, urody lub medycyny.

 

Pamiętaj, że żadna z usług nie daje gwarancji efektów, ponieważ takie efekty uzależnione są od wielu czynników związanych z samą stroną www, optymalizacją, konkurencyjnością fraz itp.

 

 

 

 

Kontakt:

mail: kontakt@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
ul. Krajobrazowa 10/6
35-119 Rzeszów
NIP: 6852245474

4_750X100.gif.ddf36e30609211684578f283c5

3_750X100.gif.36c79c4694871d42b9129d3ea7

Link to post
Share on other sites
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy