Skocz do zawartości

gwaltowny spadek w wynikach


drawaclub

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj stalo sie cos dziwnego moja strona zniknela z wynikow (byla wysoko na popularne frazy) a tak jakby w jej miejsce pojawila sie na 2 frazy jedna z podlinkowanych stron ktora jest wpisem do katalogu (wpis ten ma taki sam tytul opis i slowa kluczowe) strona znajduje sie w google jak zrobie site jest wszystko ale jak wpisze www adres strony .pl wowczas pokazuje wylacznie linki prowadzace do strony.

Mam nadzieje ze to chwilowe (wczesniej juz zdazalo sie ze strona znikala na kilka godzin - calkowite znikniecie).

Obecnie zmienilem ten mocno podlinkowany wpis z katalogu (tytul i opis)

jesli mieliscie podobne przypadki jak sobie z tym poradziliscie?

Agroturystyka Turystyczny katalog Wakacje

Polecam www.katalog.agroturystyka.foxnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

strona jest linkowana linkami stalymi z wysokim PR miala wysokie pozycje na trudne frazy w ostatnim czasie dodalem troche wiecej linkow niz zwykle (w przeciagu tygodnia okolo 20 x pr4) oprocz tego podlinkowalem wpisy z katalogow (40 wpisow x okolo 300 BL) no i ogolnie zaplecze sie troche rozroslo ale nie sadze aby o to chodzilo poniewaz strona stale jest mocno linkowana i regularnie szla w gore w google.com bylem nr 2 i teraz ten spadek

jesli ktokolwiem mial podobna sytuacje napiszcie

Agroturystyka Turystyczny katalog Wakacje

Polecam www.katalog.agroturystyka.foxnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są jakieś przetasowania w serpach od paru dni. Mam frazy które były od dawna na dobrych pozycjach a poleciały mi o 5 podstron. Są tez frazy które poszły do góry. Nie mam zbyt sensownego wytłumacznia dlaczego akurat jest ta a nie inaczej. Nie pozostaje nic jak pracowac dalej i czekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google szykuje gwiazdkowy i zarazem noworoczny prezent dla webmasterów

Nie już minęło chyba wystarczająco, zresztą zagranicą wiedzieli o tym już od 2 tygodni.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności