Jump to content
Sign in to follow this  
Inka22

[Wykonam] teksty tylko wysokiej jakości

Recommended Posts

Dzień dobry,

nazywam się Marta Niegierewicz i jestem copywriterem z 12-letnim stażem.  Dodatkowo jestem twórcą autorskiego szkolenia dla nowych copywriterów. Wykonam wysokiej jakości teksty tematyczne, sponsorowane, ofertowe, o zabarwieniu reklamowym:

- na blogi

- na strony www

- do sklepów

-  e-booki (% od sprzedaży)

Ogólny cennik: od 10 zł za 1000 znaków za teksty na bloga (do lekkiej negocjacji)

Umiem analizować źródła i syntetyzować wiedzę, więc większość tematów nie jest dla mnie problemem. Nie piszę precli, innej słabej jakości za niskie stawki i tekstów "na jutro". Chcesz mieć wysokiej jakości tekst, niezależnie od przeznaczenia? Pamiętaj, że wartościowy content jest na wagę złota. Zapraszam już teraz! Portfolio na życzenie do wglądu. Przez lata współpracowałam z wieloma zleceniodawcami i agencjami. Z niektórych kontaktów i znajomości zawartych poprzez PiO powstały naprawdę świetne, długoletnie współprace i na przykład w taki oto sposób stałam się pasjonatką ornitologii ;)

Dodatkowe ważne informacje:

- mogę wystawić fakturę przez Useme

- mogę podpisać UoD

- mogę się też rozliczyć samodzielnie, jeżeli tak Ci wygodniej (wynagrodzenie przelewem)

- jestem rzetelna i poszukuję poważnej współpracy,  akurat szukam nowych wyzwań, mam dużo pomysłów

Kontakt: martaniegierewicz@o2.pl, PW rzadko odbieram :)

Pozdrawiam ciepło,

Marta Niegierewicz

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy