Jump to content

[WYKONAM] Copywriting średniej i wysokiej jakości

Recommended Posts

Cześć! Na ten moment MAM WOLNE MOCE PRZEROBOWE - napisz z ofertą, a dogadamy się w kwestii ceny! ;)

Wykonam: 

• teksty zapleczowe średniej jakości o dowolnej tematyce;
  • tanie teksty preclowe
  • wysokiej jakości teksty specjalistyczne z następujących tematyk: kultura (w szczególności film, komiks i literatura), turystyka, podróże, gry komputerowe, kryptowaluty, inwestowanie oraz instrumenty finansowe, studia, polityka oraz geopolityka, ekonomia, socjologia;
  • średniej i wysokiej jakości anonimowe wyznania i teksty do marketingu szeptanego;
  • ghostwriting (utwory prozatorskie oraz poetyckie, scenariusze filmowe, właściwie dowolne pisane formy wyrazu artystycznego, także na potrzeby reklam i szeroko pojętego marketingu);

Oferuję relatywnie niską stawkę za 1000 zzs, sensowny czas realizacji oraz adekwatną do ceny jakość - w teksty specjalistyczne wkładam baaardzo dużo pracy i traktuję je z serduchem :). W kwestii rozliczeń - faktura przez Useme lub, jeżeli wygodniej, prywatne zlecenie na GoodContent. Chętnie przed rozpoczęciem zlecenia chętnie podeślę próbki moich tekstów.

Zapraszam do kontaktu na priv lub maila: tomekbobusia@gmail.com

PS Chciałbym jasno zaznaczyć, że nie podejmę się napisania tekstów z niektórych tematyk jeżeli uznam, że efekt końcowy byłby niesatysfakcjonujący - jeżeli zaakceptowałem zlecenie masz pewność, że znam się na tym, o czym piszę i nie popełnię poważnych błędów merytorycznych. Nie podejmuję się pisania opisów produktów zwykłych i specjalistycznych - dobrze wychodzą mi jedynie teksty użytkowe, publicystyczne lub artystyczne w formie precli/zapleczówek/artykułów blogowych/esejów/newsów/poradników/recenzji i tym podobnych. ;)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy