Skocz do zawartości

No siema


lebron6

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę lipa z tymi 15 postami, ale jakoś przeżyje. Nie ściemniam że przyszedłem tutaj po trochę link juice xD A tak bardziej na serio, znalazłem Was przypadkiem, szukałem w sumie forum typowo pod linki, wpisałem w Google po prostu "forum" , i Wasze było pierwsze potencjalnie ok, a przede wszystkim zgodne z moimi zainteresowaniami. Seo pierwszy raz zajmowałem się ok 9 lat temu, przez krótki okres, może pół roku może rok. Wtedy w sumie tylko dodawałem linki keywordluv. Ostatnio po 9 latach wróciłem do tematu, ale tym razem po raz pierwszy od zera, wraz ze zrobieniem i postawieniem strony, a także optymalizacją. Mam nadzieję dowiedzieć się tutaj dużo przydatnych informacji, jako że stronka od kilku dni zaczęła mi spadać na jedną, najważniejszą dla mnie frazę. To chyba na tyle. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności