Skocz do zawartości

Wyświetl div2 a następnie div1 - zamiana kolejności wyświetlania


mojeprogramy.com

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w treści 2 <div>y

Chcę aby ten div2 wyświetlał sie najpierw (przed) div1

 

PS. Sprawa dotyczy 2000 podstron wiec nie chcę ręcznie edytować i przerabiać jakbym nie znalazł rozwiazania

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te divy są w jednej linii czy jeden pod drugim?

DesignBox - projektowanie stron Konin w najlepszym wydaniu. Ponadto tworzenie sklepów internetowych, migracje, optymalizacja, usługi graficzne. Działalność prowadzona nieprzerwanie od ponad 9 lat. Solidnie i w normalnej cenie.

Stabilny hosting w normalnej cenie i tanie odnowienie domen *.pl - SeoHost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mojeprogramy.com napisał:

Chcę aby ten div2 wyświetlał sie najpierw (przed) div1

Jak chodzi o flexa to Masz tu rozwiązanie

https://www.aurainweb.pl/2017/11/flexbox-wyswietlanie-kolumn-flex-direction-css/

jak chodzi o grid, to znajdź sobie sam... bo ewidentnie czekasz kolejny raz na gotowca !

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, FLEX pomógł

 

PS.

Chyba to forum jest dla pomocy?

Jeżeli ktoś nie chce pomóc to nie pomoże, a jeżeli nie chce nawet napisać pomimo znajomości rozwiązania to też jego sprawa

Ostatnio zalogowałem się kilka miesięcy temu, wiec nie żebrzę o pomoc w każdej sprawie

 

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mojeprogramy.com napisał:

Chyba to forum jest dla pomocy?

Jeśli do tego tak podchodzisz, to jak dotąd nie wiedziałem byś Ty komuś pomógł w ramach forum, gdyż tylko Zadajesz pytania.

https://www.forum.optymalizacja.com/profile/26969-mojeprogramycom/content/?all_activity=1

:wacko:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności