Jump to content

Recommended Posts

Projekty tworzyć w środowisko deweloperskim dopiero po zakończeniu  wysyłać na produkcję w ramach deployment'u aplikacji.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
[Pomoc] dla 5-letniej Ani Serkowskiej - ulżyj jej w cierpieniu!

Najlepszym sposobem jest niezawracanie sobie tym głowy. O ile kojarzę jakiś soft (nie pamiętam nazwy - jak mi się przypomni to tu wrócę) który to (pół)automatyzuje to nie jest to do końca bezpieczne. Soft działa na tej zasadzie, że listuje wszystkie strony i dostajesz listę wszystkich powiązanych plików (link rel, script src, img src, etc.), którą możesz ściągnąć jako archiwum (wraz ze strukturą katalogów) i porównać z plikami na serwerze. Problemem są rzeczy załączane w tych zasobach, czyli np. @import w plikach css, jakieś dynamiczne dołączanie plików js, doczytywanie plików w zależności od akcji użytkownika, obrazek/zasób wyświetlany dopiero po wysłaniu formularza itp. itd.

DesignBox - projektowanie stron Konin w najlepszym wydaniu. Ponadto tworzenie sklepów internetowych, migracje, optymalizacja, usługi graficzne. Działalność prowadzona nieprzerwanie od ponad 9 lat. Solidnie i w normalnej cenie.

Stabilny hosting w normalnej cenie i tanie odnowienie domen *.pl - SeoHost

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Aerografit
      Jaki polecacie darmowy hosting obrazków do celów typu: zamieszczanie zdjęć na forach i aukcjach?
      Zależy mi na tym by miał:
      - nieograniczony transfer, brak limitów i brak opłat
      - nieograniczony czas hostingowania obrazków (czyli nie że po 3 miesiącach zamiast zdjęcia widzę napis "file not found")
      - w miarę intuicyjna obsługa i możliwość szybkiego zamieszczania zdjęć (najlepiej hurtowo, bo zazwyczaj wystawiam na aukcjach dużo przedmiotów i potrzebuję dużo tych zdjęć wrzucić i zamieścić)
      - możliwość wybrania kodu z miniaturką jaka ma być wyświetlana
      - może nawet dodawać znak wodny do zdjęć
      - może po kliknięciu w miniaturkę otwierać duże zdjęcie na ich stronie.

Póki co fajny był dla mnie fotosik, ale ten ich limitowany transfer to porażka. Obecnie korzystam z zapodaj.net ale tam można wrzucić max 5 plików na jeden rzut, przy czym każdy osobno i jak się wybierze jeden typ miniaturki to już nie da się go później zmienić na większy/mniejszy.

Co polecacie?
    • By 123budujemy.pl
      Witam,
      pytanko o nazwy plików 
      czy zdjęcie jpg  z title, alt'em i  nazwa-pliku.jpg
      ma większą korzyść pod względem seo niż ten sam title i alt ale z nazwą pliku DSC00234.jpg

zgóry dziękuję za odpowiedź. Niestety cały mój blog to pliki  ze zdjęciami o nazwach jak np.  DSC05914.jpg  
      jak by nazwa miała duże znaczenie to musiałbym zoptymalizować musiałbym całego bloga zmienić kilka tysięcy nazw plików i linki do nich we wpisach ?

pozdrawiam
      Marcin

• By kamillo270
      .
      .
      .
      Autor warsztatów: Kamil Rumiński
      http://www.studio-progresiv.pl/warsztaty-szkolenie-seo-samodzielne-pozycjonowanie/ .
      .
      .
      Zapraszam do kontaktu.
    • By kamillo270
      .
      .
      .
      Kontakt wyłącznie poprzez formularz zapytania na stronie: http://www.studio-progresiv.pl/warsztaty-szkolenie-seo-samodzielne-pozycjonowanie/ Autor warsztatów: Kamil Rumiński Pozostałe dane dostępne na mojej stronie internetowej. .
      .
      .
      P.S. To nie jest masówka, dlatego proszę nie wysyłać maili z prośbą o cenę, wyłącznie z ciekawości.
      Warsztaty tworzę z nastawieniem, by pomagać wyłącznie pojedynczym osobom, które po nabyciu odpowiedniej wiedzy, poradzą sobie samodzielnie, na własnym - lokalnym rynku.
    • By maxior1992
      Parę miesięcy temu skorzystałem z Waszej oceny mojego innego serwisu. Do poprawy było tyle, że postanowiłem postawić coś nowego. Nie jest to jeszcze arcydzieło, bo wymaga to poświęcenia swojego życia^^ no ale chciałbym poradzić się czy pod względem seo i ogólnego wrażenia ma to sens + jakąś jakość pomijam fakt MFA.

http://animowane-gify.pl/
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy