Jump to content

Recommended Posts

Na sprzedaż domena Webdesigner.com.pl Idealna dla osoby zajmującej się tworzeniem stron www ewentualnie do dalszej odsprzedaży. Możliwość negocjacji i  sprzedaży na raty po wcześniejszym kontakcie mailowym lub wiadomości prywatnej. Zapraszam.

info @ domainer.com.pl

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Tomasz11
      Cześć. Mam serwis na który wchodzi miesięcznie mało bo kilkaset osób. Sprzedałem domenę na której obecnie stoi serwis i mam już nową domenę. 
      Czy jeśli do tego serwisu zmienię tylko domenę, to grozi to jakimiś problemami z pozycjonowaniem w przyszłości? Wszystko poza domeną zostanie po staremu. Czy tak będzie ok? A może będą jakieś problemy dla nowego właściciela starej nazwy/domeny serwisu?
    • By SmogWawelski
      Na sprzedaż domena Copier.pl. Ciekawa nazwa dla projektu związanego z drukiem, ksero itp. Możliwość negocjacji i rozbicia sprzedaży na 2 raty po wcześniejszym kontakcie mailowym lub wiadomości prywatnej. Zapraszam!

info @ domainer.com.pl
    • By SmogWawelski
      Na sprzedaż domena Ranking.com.pl Możliwość negocjacji i rozbicia sprzedaży na 2 raty po wcześniejszym kontakcie mailowym lub wiadomości prywatnej. Zapraszam!

info @ domainer.com.pl
    • By stats1
      Do sprzedania domena erx.pl. Zapraszam do licytacji:
      https://allegro.pl/oferta/erx-pl-domena-3-literowa-oplacona-na-rok-bcm-8561779267

Możliwy także kontakt tutaj na priv lub mail:

• By Mateusz M.
      Sprzedam domenę Gierlandia pl
      Domena z bodajże 10 letnią historią, wolna była z tego co pamiętam tylko raz.
      Kombinacja znaków łatwo wpisująca się na klawiaturze, co więcej unikalność pierwszych liter skutkuje szybszym wpisywaniem adresu dla powracających użytkowników.
      Domena łatwo zapamiętywana przez użytkowników polskojęzycznych (grendlandia, gierlandia - różnica dwóch liter, bardzo podobna pisownia).
      Upolowana po kilku latach pilnowania tematu. W założeniu miała reprezentować portal gamingowy skupiający Polską społeczność różnych gier multiplayer.
      Sprzedaję ze względu na fakt że projekt który na domenie się znajdował, nie sprawdził się, koncepcji nie zmieniam ponieważ mam inny projekt na którym chcę się skupić.
      Domena idealna do przyszłościowego, rosnącego w ostatnim czasie na popularności esportu, gamingu oraz dowolnej tematyki nawiązującej do gier, oraz TU_WSTAW_SWÓJ_POMYSŁ
      Myślę że można z niej wycisnąć więcej a u mnie się będzie marnowała i czekała na kupca.
      Dla zainteresowanych mogę dorzucić dedykowane logo (reprezentujące popularnego węża oraz nawiązujące do 8 bitowych gier) oraz inne materiały graficzne.
      Osoby zainteresowane zapraszam do napisania wiadomości prywatnej lub do kontaktu bezpośrednio za pośrednictwem serwisu aftermarket.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy