Jump to content

[zlece] Pisanie tekstów do BLOG - tematyka SEO, strony internetowe, marketing

Recommended Posts

Szukam osoby, która będzie w stanie dostarczyć mi minimum 2 teksty miesięcznie do działu BLOG. Teksty w w języku polskim.

Tytuł + artykuł - liste tematów zostawiam Twojej wyobraźni aczkolwiek wolałbym wiedzieć o czym będziesz pisał zanim to zrobisz.

Teksty dla średniej firmy, pisane w sposób łatwy i przyjazny do czytania dla innych, nie jestem wielką firmą i nie potrzebuje "grobowej" atmosfery.

Poprawna polszczyzna z Twojej strony nie podlega dyskusji.

Tematyka:

SEO, strony internetowe, marketing, social, adwords, ebay, nowinki z tego zakresu i pochodna tematyka. Mogą być rownież tematy związane z hostingiem, SSL itp. 

Atutem byłaby znajmość rynku UK, ale to nie jest konieczne dla większości tej tematyki.

Tylko i wyłącznie osoby, które znają się w tej tematyce.

Jeśli chodzi o strony internetowe, będa to bardziej ogólne informacje niż czysto techniczne sprawy. Wszystko poza wyjątkiem gotowych CMS jak Wordpress, Joomla, Adobe Muse itp.

W skład stron wchodzi tematyka także sklepów internetowych jak prestashop, opencart.

Nie wykluczam współpracy z większą ilością osób, wiadomo że nie można znać się na wszystkim, więc jeśli czujesz sie w jakiejś tematyce dobrze - pisz!

Jeśli masz jakieś portfolio i coś już napisałeś odnośnie tych tematów to wyślij do mnie. wolałbym uniknąć nieporozumień.

Aktualnie pracuję nad nową stroną internetową, którą mam zamiar uruchomić w przeciągu miesiąca aczkolwiek teksty potrzebuje już z wyprzedzeniem. Wiem z doświadczenia, że dobry tekst nie powstaje w 1 dzień.

Stała miesięczna współpraca.

Sposób rozliczenia Paypal bądź przelew na konto. Nie potrzebuję faktur i nie jestem płatnikiem VATu, no chyba że będzie to konieczne po Twojej stronie.

SEO Factor Ltd

seofactoruk@gmail.com

Company number 08812218

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy