Jump to content
pannasniezna

[Wykonam] Opisy produktów, artykuły, treści blogowe, precle, content

Recommended Posts

Szukasz kogoś, kto namaluje w głowach Twoich klientów konkretne obrazy i sprawi, że zapragną skorzystać z Twojej usługi albo zakupić Twój produkt? A może chcesz narysować w nich zainteresowanie, wzruszenie, zdumienie, pobudzenie intelektualne, melancholię, szczęście, spokój, miłość, zachwyt, irytację? Chcesz, aby Twoi czytelnicy zostali zaktywizowani, a w ich głowie namalowała się konkretna potrzeba i odczucie? Ja wiem, jak rysować słowem, dokładnie to, czego Ty potrzebujesz. 
Ty masz ramę. Ja mam narzędzia i umiejętności. Razem stworzymy wartościowy i piękny obraz. Obiecuję.

Zakres działania :
copywriting (opisy produktów, precle, artykuły specjalistyczne, treści blogowe, oferty, strategie, regulaminy, treści na strony internetowe, opisy do katalogów, teksty reklamowe, recenzje, analizy,..) i wszystko to, czego potrzebujesz
e-marketing
buzz marketing
media społecznościowe
naming
redagowanie tekstów
komunikacja masowa

Oferuję :
- terminową realizację powierzonych mi zdań
- zorientowanie na potrzeby osoby zlecającej i bezproblemowy kontakt podczas realizacji zlecenia
- wsparcie merytoryczne i dzielenie się zdobytą przez lata wiedzą
- unikalne, nieszablonowe i kreatywne treści

Zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością zmierzę się z zadaniami, które przede mną postawisz. 

Wierzę, że jesteśmy sobie pisani. A Ty? :)

Zapraszam do kontaktu przez : rysowaneslowem@gmail.com

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy