Jump to content
Sign in to follow this  
gniotek

[Zlece] Modyfikacje Wordpress dla szablonu ronneby

Recommended Posts

Witam serdecznie,

zlecę komuś ogarniętemu w klockach wordpressa i znającemu szablon RonneBy modyfikacje do strony polegające na zmianie pracy skryptów lightboxa i kilka innych drobnych napraw optymalizacyjnych witryny.

Osoby zainteresowane proszę o mail: ojmichal@gmail.com

Pozdrawiam,
Michał

Edited by gniotek
literówki w znakach.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By albercik81
      Cześć,
      Dziś postanowiłem się zająć plikiem robots.txt dla strony wordpress
      W chwili obecnej mam taką oto treść:

Czy warto dodać coś do tego (Allow lub Disallow) dla struktury Wordpress'a?

• By argern
      Cześć.
      Poszukujemy osoby, która zajmie się pozyskiwaniem wartościowych linków dla naszego serwisu. My przygotowujemy strategię kwartalnie i szukamy kogoś z doświadczeniem w link buildingu, kto zajmie się jej realizacją.

Wymagamy:
      Doświadczenia w link buildingu Znajomości zasad white hat seo Umiejętność napisania wytycznych pod wykonanie tekstów Znajomość GA, GSC, ahrefs Dostępności minimum kilku h w każdym tygodniu Wynagordzenie:
      Kwota - 25 - 40 netto /h (lub rozliczenie miesięczne wyznaczane na podstawie strategii)

Zapraszamy do kontaktu na biuro@znajdzreklame.pl w mailu proszę opisać swoje doświadczenie, dostępność oraz wymagania finansowe.
    • By izabellap
      Witam,

jestem początkującą użytkowniczką Wordpressa i mam problem z opisem strony. Mianowicie weszłam po kilku miesiącach na stronę i zmieniłam jej opis (w trakcie zmieniła się mi się koncepcja - najpierw chciałam prowadzić stronę poświęconą podróżom, literaturze i fotografii, teraz jednak doszłam do wniosku, że poprzestanę na tej pierwszej). Wszystko poszło gładko, niestety po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy strony okazało się, że wyświetla się ona nadal ze starym opisem (gdy oprócz nazwy strony dodam imię i nazwisko).  Bardzo mnie to zmartwiło. Podejrzewam, że może być tak dlatego, że strona jest jeszcze w zasadzie pozbawiona tekstu i nie ustawiłam fraz kluczowych, ale nie wiem, czy na pewno to z tego wynika. Zastanawiam się, czy opis się z czasem zaaktualizuje, jeśli będę regularnie dodawać treści i używać odpowiednich fraz?

• By seo-synonimy
      Szukam pracy zdalnej w charakterze copywritera/specjalisty SEO. Chętnie nawiążę współpracę z pozycjonerem lub firmą/agencją, która będzie cyklicznie generować zlecenia dotyczące ogólnych zagadnień pozycjonowania stron i copywritingu z naciskiem na segment SEO.
      Ze swojej strony oferuję tworzenie wpisów z synonimami oraz bez, pisanie unikalnych tekstów, artykułów wysokiej jakości, poradników, wpisów na blogi, fora dyskusyjne lub tworzenie wpisów do katalogów. Zajmuję się również audytami SEO, optymalizacją stron i budową zaplecza.
      Posiadam doświadczenie, jestem terminowy i dbam o to, aby spełnić nawet najwyższe oczekiwania względem mojej pracy.

Zapraszam do kontaktu na damian@seo-synonimy.pl

Chętnie prześlę CV oraz przedstawię swoją ofertę i umiejętności dotyczące copywritingu oraz prac dotyczących pozycjonowania.

Pozdrawiam
    • By Badek
      Nazywam się Krystian Badowski. Od ponad dwunastu lat zajmuję się twórczością internetową w zakresie projektowania witryn internetowych i grafiki. W tej branży zyskałem doświadczenie, dzięki któremu mogę Ci zaoferować stworzenie strony internetowej od podstaw. Mogę Ci także pomóc w procesie wdrażania strony, tworzenia grafiki, czy poprawek na Twojej istniejącej witrynie.

Moje umiejętności:

WordPress - większość moich projektów opiera się o ten system. Świetnie go poznałem i doskonale się w nim odnajduję. HTML+CSS - potrzebujesz stworzyć statyczną witrynę lub zakodować gotowy plik PSD? Jestem do dyspozycji! Grafika rastrowa - projekty graficzne dotyczące nie tylko stricte sfery internetowej. Ulotki, wizytówki, elementy stron, pełne ich projekty i inne niestandardowe rozwiązania.  
      Możliwe wystawienie FV za pomocą serwisu useme.com.

Zainteresowany? Sprawdź moje portfolio: https://badek.org

Adres mailowy:
      krystian[małpka]badek[kropka]org  
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy