Jump to content
zibipl

Przeciągający się problem z ADWORDS !

Recommended Posts

witam

Stworzyłem konto zaraz potem wpłaciłem przelewem 200 zł dotarły 1 listopada mam 4 kampanie brak błędów grupy reklamowe też pozakładane każda ma ustawione osobny CPC i też żadna niema błędów dodam że reklamuje normalne produkty żadna erotyka żaden hazard.

I co ?

Właśnie nic ani jedna reklama się nie wyświetla !

Pisałem prosiłem i cisza raz dostałem standardowa listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania które nic oczywiście nie dały !

Zbliża się czas świąt czyli największe obroty i taki wałek !

Miałem poprzednio inne konto którego nie używałem już jakiś czas i pozostały na nim środki 80 zł ale machnąłem ręką założyłem nowe bo nie działało to samo niewyświetlany się reklamy założyłem nowe wpłaciłem stworzyłem nowe kampanie i co i to samo !!

Doradźcie co mam zrobić bo ja już nie wiem co zrobić 

Pozdrawiam

Zbyszek

Miałem poprzednio inne konto którego nie używałem już jakiś czas i pozostały na nim środki 80 zł...

A jeszcze wcześniej ile miałeś kont ?.... Bądź co bądź Twój problem rozwiąże tylko kontakt z google - jakikolwiek by on nie był - tylko google odblokuje Ci konto na które wpłaciłeś 200 zł.

Hmm w sumie 3

1. używałem rok temu ( zostały środki ale jak teraz chciałem zrobić nowa kampanie to nie wyświetlało się )

2. założyłem miesiąc temu ale wybrałem formę płatności kartę i po tym jak mi jej nie zaakceptowało to założyłem

3. konto nr 3 wybrałem formę płatności przelew i nic kurde kasa wpłacona i wszystko stoi

Narzędzia do analizy coś będą wpisuje obojętnie jakie słowa kluczowe i dostaje komunikat ze takiego niema …

Gdyby chociaż łaskawie odpisali będzie gotowe za 2 tygodnie to ok. ale jest cisza nawet odmowy niema nic.

Uruchomili właśnie nowe narzędzie do sprawdzania i okazuje się że nawet jak jest status "aktywne" to niekoniecznie się wyświetlają. Sprawdź tym nowym narzędziem, lupka przy wyrażeniu, być może znajdziesz odpowiedz.

Paweł

[*] Ku pamięci Pawła

Jeśli oceniam Twoją stronę to traktuj to jako uprzejmość.
Nie zadawaj mi szczegółowych pytań - za to mi płacą.

Prowadzisz newsletter? Poszerz bazę odbiorców!
Katalog Newsletterów i E-zinów - WWW.INFOMAIL.PL

E-mail marketing po mojemu
Wybierasz się do Krakowa? Kraków www.vivakrakow.com

Właśnie przetestowałem lupką jak poradziliście i dostaje komunikat :

Wyrażenie kluczowe aktualnie nie powoduje wyświetlania żadnej z Twoich reklam.

Ten komunikat jest wyświetlany, jeśli słowo lub wyrażenie kluczowe:

• Znajduje się we wstrzymanej lub usuniętej grupie reklam albo kampanii.

• Jest rzadko stosowana w wyszukiwanych zapytaniach. (W takim przypadku reklama zacznie być wkrótce wyświetlana w wynikach wyszukiwania tego słowa kluczowego. Nie trzeba niczego robić.)

1. kampania i grupa są aktywne

2. słowa kluczowe są chodliwe bo nawet na boksach wp i Onet szybko kasa zlatuje – więc odpada nawet dla testu dawałem mocne kluczce i też tosamo

Co radzicie ?