Skocz do zawartości

Pytanie o program do google site map


str

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie.

Czy istnieje program do generowanie site map do google spelniajacy ponizsze wymagania:

- sam dzieli baze na do 50.000 lub/do powiedzmy 9.5mb

- nie czyta duplikatow tzn jezeli zlapie linka ktory jest juz w bazie to go automatycznie usuwa

- mozna swobodnie zapisac aktualny proces dzialania (w site mam maker ktorego jestem "szczesliwym posiadaczem" np. niby mozna zapisac projekt, gdy jednak chce go otworzyc (np na drugi dzien, to albo sie wiesza, albo otwarza projekt ale gdy uruchomie program aby dalej chodzil po stronie i lapal linki, on nic sobie nie robi z dotychczasowo zlapanych linkow i zaczyna cala akcje od nowa... ;-(( )

Mam tez pytanie, od czego zalezy szybkosc lapania linkow do mapy? Zauwazylem bowiem (bo testuje 3 programy) ze szybkosc lapania przez program linkow jest rozna...

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ale i tak 500 to dużo.. niektóre sitemap maker-y to sprawdzają tylko stronę główną..

znalazlem lepszy program, chyba najlepszy z tych co do tej pory sprawdzalem

SiteExpert

poza wykonywaniem sitemap, rowniez idelanie moze zrobic wyszukwiarke na twojej stronie, lub wyszukiwarke twoich plikow, zdjec, mp3 itp.

polecam napewno mozna go zaliczyc do przydatnych programow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności