Skocz do zawartości

[Zlecę] Optymalizacje nowej strony WordPress


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Mam stronę zbudowaną w oparciu o wordpressa, która została własnie uruchomiona i składa się ze strony głównej oraz kilku podstron.

Poszukują osoby, która zajmie się jej optymalizacją pod kątem szybkości działania oraz SEO/SEM.
 

Głównie zależy mi na:

1. Przejrzeniu zainstalowanych wtyczek, usunięciu wszelkich zbędnych oraz ewentualne zoptymalizowanie tych które zostają

2. Instalacja i konfiguracja wtyczek potrzebnych do optymalizacji, seo ewentualnie usprawniających funkcjonowanie wordpressa

3. Poprawa oceny strony w google pagespeed oraz szybkości ładowania (mobile oraz desktop)

4. Wdrożenie wszelkich dobrych praktyk google webmaster tools

5. Optymalizacja treści pod kątem SEO treści, nagłówki, tagi, itp.

6. Wszelkie inne działania które będą miały wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce, optymalizacje itp.

 

Generalnie zależy mi na indywidualnych osobach, a nie agencjach. Tak abym mógł szybko i sprawnie ustalić i omówić wszelkie działania.
Nie jest wymagana faktura.

Chętne osoby proszę o wiadomość e-mail: kontakt @ nowinsky.pl

Pozdrawiam,
Artur

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności