Seochess.pl

[Wykonam] Silne i Autorytatywne - Linki Z Domen Typu Edu Gov - Niska Cena, Darmowa Indeksacja! Hit!

Recommended Posts

000.png
001.png
002.png
003.png
004.png
005.png
006.png
007.png

1. Skąd pochodzą linki ?

Linki pochodzą w głównej mierze z Zagranicznych, ale także Polskich stron
z rozszerzeniem Edu bądź Gov. Staramy się zawsze dobierać mieszankę unikalnych oraz skutecznych stron.

2. Czy linki pochodzą ze stron za spamowanych?

Nie, unikamy stron blogowych zaśmieconych przez setki komentarzy z Backlinkiem. Dodajemy tylko wartościowe backlinki oraz staramy się segregować linki, które będą pochodziły z takich domen. OBL jest bardzo racjonalny.

3. Jak indeksujemy i jak długo trwa indeksacja linków?

Indeksacja linków trwa w zależności od Google (bądź innej wyszukiwarki). Nie mamy na to realnego wpływu. Linki indeksujemy darmowymi indekserami typu linklicious czy indexification.

4. Jak przygotowujemy i wysyłamy Raport?

Raport przygotowujemy w Excelu. Znajduje się tam Tematyka, anchor texty twojego zlecenia oraz parametry konkretnej domeny.

5. Czy Kampanie przyniesie efekty?

Nasze linki ZAWSZE charakteryzują się wysoką jakością wykonania, stąd też nigdy nie gwarantujemy efektów, ale możemy zapewnić, że efekty mogą być ZNAKOMITE

Cena : 3 zł / Sztuka. Maksymalne zamówienie to 40 linków Edu-Gov. 

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Seochess.pl
      Q&A

Jak wygląda Trust Flow Trust Ranków?

Trust Flow waha się między 30 a 100. Większa część Trust Ranków posiada Trust Flow powyżej 50. Dotyczy to zamówienia do 100 Trust Ranków

Jak wygląda Trust Flow/Citation Flow ratio?

40% Trust Ranków posiada Trust Flow wyższy niż Citation Flow. To bardzo dobry wskaźnik który pomoże ci wybić się w google.

Z jakich stron pochodzą linki ?

Wiele linków pochodzi ze stron takich jak Adobe, Microsoft, Linkedln, Yelp, Ted, National Geographic czy Klut. Nasze linki posiadają bardzo wysokie Page Authority.

Jak wyglądają linki? 

Trust Ranki to mieszanka linków wychodzących z stron typu social bookmarks, edu, profili forumowych i wielu innych.

Jak wysyłamy raport?

Raport wysyłamy w Excel z bardzo szczegółowymi statystykami linków.

Czy dodajemy rozbudowany opis do Backlinku (podnosi skuteczność indeksacji)?

Na życzenie klienta dobudowujemy tekst do każdego backlinka. Tekst jest związany z tematyką. 

Jak wygląda cena Trust Ranka? 

Cena za 1 Trust Rank to : 1.50 zł / szt. Przy zamówieniach powyżej 150 Trust Ranków - 20% do zlecenia!

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl
    • By kvbvs
      Czesc wszystkim, 

Mam na imie Kuba, mieszkam w Krakowie. Jestem absolwentem specjalizacji e-biznes na AWF-ie, obroniłem pracę dyplomową na temat e-sportu z wyróżnieniem.

Niestety nie mogę pochwalić się doświadczeniem w pracy dotyczącej social mediów. Co prawda byłem na stażu w dziale marketingu, lecz niestety jego program nie ocierał sie w żaden sposób o seo i pokrewne. 

Nie ukrywając, moje doświadczenie jak i wiedza praktyczna na w/w tematy jest na poziomie początkującym. Podjąłem decyzje o samokształceniu się, zdaję sobie sprawę, że czeka mnie długa i wyboista droga. Na pewno nadrabiam dyscypliną, kreatywnością, chęcia i zdolnością do szybkiej nauki.

Przechodząc do meriutum- szukam stażu. Nie ukrywając zdecydowanie wolałbym płatny ale jestem w stanie rozważyć staż bezpłatny w zamian za gwarancję wysokiego poziomu.

W razie pytań oraz zainteresowania (choć jestem realistą i wiem, że mój post może odbić się od ściany) chętnie odpowiem oraz wyślę moje CV.

Konakt do mnie:
      adres e-mail: kuba1993_11@o2.pl

Dzięki!
    • By seo-synonimy
      Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!

Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 60 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
      Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Zapraszam do współpracy!