KamiX

[Wykonam] pisanie tekstów, korekta, przepisanie i inne usługi

Polecane posty

Piszę w zasadzie odkąd tylko miałam komputer. Zaczynałam od blogów i różnych opowiadań. Następnie pisałam wiersze, teksty piosenek. Od niedawna zajmuję się copywritingiem. Piszę  teksty SEO i artykuły. Na razie piszę głównie na portalach GoodContent.pl oraz Textbookers.com. Publikuję również artykuły do sprzedaży na Giełdzie Tekstów. Prowadzę także dwa blogi - http://mix-kamix.blogspot.com, gdzie piszę na różne ważne tematy i dzielę się swoimi licznymi zainteresowaniami oraz pasjami, a także http://kamix-tworzy.blogspot.com, na którym prezentuję moją twórczość poetycką. Poszukuję zleceń na pisanie tekstów oraz inne usługi również poza portalami. Jestem w stanie pisać na bardzo różne tematy. Oto moja oferta:

1. Pisanie tekstów:

• precle;
  • teksty zapleczowe;
  • artykuły;
  • opisy produktów;

2. Inne usługi:

• korekta tekstów (zarówno same błędy jak i obszerna);
  • przepisywanie dokumentów, tekstów, rękopisów;
  • krótkie teksty (ogłoszenia, zaproszenia, ulotki);
  • wiersze okolicznościowe;
  • tworzenie formularzy (ankiety, cenniki, zgłoszenia itp.);
  • artykuły sponsorowane (oferuję napisanie i opublikowanie na moim blogu Mix-Kamix artykułów sponsorowanych);

Nie wyceniam swoich usług tak jak robi to większość. Wyceniam całość mojej pracy czyli cały tekst, a w cenie jest również ujęty poświęcany przeze mnie czas. Nie przyjmuję zamówień na pojedyncze precle czy opisy. W większej ilości można zamawiać także teksty zapleczowe czy ogłoszenia itp. 

Cennik usług tutaj: https://goo.gl/forms/FiksNf00GzS3vHZL2

Zgłaszać się można za pomocą formularzy:

• zamówienia na teksty - https://goo.gl/forms/f1LCZTz8iyIKzLXz2
  • zamówienia na inne usługi - https://goo.gl/forms/oUcixfG7Jh7LRdT72

WAŻNE! 

Nie posiadam jeszcze założonej działalności. Nie wystawię więc na razie faktury. Preferowana umowa zlecenie, choć oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że to sporo papierkowej pracy. Pozdrawiam serdecznie. 

W sprawie artykułów sponsorowanych proszę pisać na blogu http://mix-kamix.blogspot.com w zakładce "współpraca" lub na adres mailowy kamix090@gmail.com.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez DERYK86
      Dzień dobry

W nawiązaniu do tematu,

Zajmuje się tworzeniem atrakcyjnych artykułów sponsorowanych oraz treści na strony internetowe i blogi.

Wykonuje wyłącznie artykuły eksperckie, wpisy blogowe lub ebooki - fachowe, o ściśle określonej tematyce, techniczne, poparte badaniami naukowymi, posiadające bibliografię i określony konstrukt.

Opieram się na branżowej literaturze i publikacjach naukowych. Większość czasu poświęcam na dokładne szukanie informacji na dany temat. W swojej pracy stawiam na jakość.

W trakcie tworzenia dopuszczam dwie drogi współpracy - wolną rękę dla mnie i korekty na koniec, lub współpracę w oparciu o wspólny plan i edycje etapową.

Blisko współpracuje z studentem IV roku Dramaturgii, z którego wiedzy i świeżego spojrzenia korzystam bardzo często w przypadku nietypowych realizacji.

Zachęcam do przejrzenia wykonanych przeze mnie realizacji w zakładce:

obiezytekst.pl/portfolio

Chętnie przedstawię zainteresowanym rezultaty moich działań – np. zdjęcia pozycji stron z narzędzi do analizy.

Nawiązując ze mną współpracę możesz liczyć na stały kontakt e-mailowy i telefoniczny (preferowany).

Nie tworzę treści zapleczowych.

Rozliczenie: umowa zlecenie, umowa o dzieło, faktura.

Kontakt:

Jakub Szlosek

505 950 952

biuro@obiezytekst.pl

GG: 8010163
    • Przez seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe)
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, audyty SEO, optymalizacja i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.

• Przez ania15
      Witam,
      posiadam kilkuletnie doświadczenie w pisaniu tekstów na różne tematy, głównie z zakresu finansów, oszczędzania, nieruchomości,  medycyny. Mogą też być opisy produktów (kosmetyki, suplementy diety, produkty spożywcze, itp). Ze swojej strony gwarantuję wysoką jakość, unikalność. Cena od 5 PLN do 10 PLN/1000zzs do indywidualnego ustalenia.
      Pozdrawiam, dziękuję za uwagę i zapraszam do współpracy.
      Kontakt:
      artykuliki@gmail.com

• Przez goszczu
      Napiszemy teksty na potrzeby pozycjonowania oraz na strony www. Autorzy posiadają wykształcenie wyższe (filologia polska oraz informatyka i ekonometria). Teksty są sprawdzane pod kątem poprawności językowej przez doktorantkę filologii polskiej. Wystawiamy FV.
        Gwarantujemy:
      - unikalność wszystkich tekstów,
      - terminowość,
      - solidność,
      - wysoką jakość, poprawność stylistyczną i ortograficzną.

Cennik:
      Teksty zapleczowe od 5zł netto za 1000 zzs
      Teksty wysokiej jakości od 8zł netto za 1000 zzs
      Teksty ofertowe wysokiej jakości od 15zł netto za 1000 zzs

Kontakt:
      bizkre@gmail.com
      GG 7698697

Firma działa jako pion w:
      Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
      ul. Piękna 68, II p.
      00-672 Warszawa
      NIP 524 249 5143