Dżyszla

Coś podobnego do Proscape (Netlook)

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam wszystkich po mojej bardzo długiej przerwie tutaj!

Jak pewnie wielu z Was wie, Proscape (właściciel m.in. domeny netlook.pl) sprzedał się o12 - spółce-córce nazwa.pl.

Przenosiny to był koszmar! Kilka dni nie działała strona, a wsparcie istniało tylko telefoniczne i to jeszcze bez rozwiązań na już. W porównaniu do wsparcia, jakie pamiętam w netlook, gdzie nawet na pierdoły odpowiadali w ciągu godziny-dwóch, to koszmar. Za to wsparcie przyszło płacić 8-krotnie drożej!

Zatem mam pytanie: co byście polecili na podobnych warunkach, jakie oferował Proscape? (MySQL w liczbie wielu z pojemnością min 100MB, powierzchnia przyda się z 200-300MB, transfer min. 100GB/m-c, CronJob, modrewrite, obsługa htaccess, no i konta mailowe (więcej niż jedno), FTP) I czego nazwa.pl czy jej spółki-córki nie przejmą, bo ostatnio wiele firm jest przejmowana przez nich :(

Macie też sprawdzone sposoby na przeniesienie strony w sensie jej istnienia w Internecie, czyli szybko nauczenia Google nowego adresu... Wiem, że przekierowania niestety będą działać do momentu zamknięcia strony. Ach, jak żałuję, że kiedyś szkoda było kasy na inwestycję we własną domenę :(

Edytowano przez Dżyszla

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.