Jump to content

Recommended Posts

Sprzedam 25 zdjęć w usłudze Adobe Stock. 10zł / zdjęcie.

Automatycznie odnowiła mi się usługa na 1 miesiąc, a obrazki nie są mi już potrzebne.

Mogę także sprzedać komplet 25 zdjęć za 220zł.

Subskrypcja kończy mi się 3 czerwca, także do 2 czerwca jest możliwość wykorzystania pakietu.

Proszę o info priv lub mail kontakt (@) deniskozub.pl

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By M@rcus_F3X
      Cześć,
      Czy warto zrobić myk, aby powtarzające się na wielu podstronach obrazki np. w headerze strony miały inne opisy alt w zależności od podstrony na jakiej się znajdują? Czy może to mieć negatywny efekt?
    • By fizuuu
      Cześć, mam stronę opartą na wp z wtyczką pagebuilder. Jak prawidłowo nazwać zdjęcia? Które pola wypełniać? 

• By szczalpi
      Witam Was.
      Mam do Was pytanie.
      Co jest lepsze przy pozycjonowaniu ? Galeria ze zdjęciem i tytułem, czy zdjęcie, tytuł i krótki opis ?
      Czy macie jakieś doświadczenia z ww zapytaniem, proszę Was o radę.

• By rav88
      Sprzedam 5 zdjęć na Adobe Stock z niewykorzystanego pakietu na ten miesiąc. Obniżona cena za zdjęcie to 10zł. Subskrypcja odnawia mi się 25, więc proszę zgłaszać chęć kupienia do 24 stycznia.  Mój pakiet nie obejmuje zdjęć premium.

Info priv, albo mail winotu (@) gmail.com
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy