FORHIM

Sklep internetowy do oceny

Polecane posty

<code>https://www.forhim.pl</code>

Witam serdecznie,

sklep dotyczy prezentów i gadżetów dla mężczyzn, poproszę o opinie na temat SEO oraz ogólne pierwsze wrażenie, będę wdzięczny za każdą opinię. :)

Pozdrawiam

Napisano (edytowany)

Samo pierwsze wrażenie ok. Wyrzuciłbym z menu "strona główna", a zamiast tego dał odnośnik do dostawy (tzn. trochę dalej, np. między bestsellery a kontakt).

http://www.forhim.pl/blog/Error establishing a database connection

Edytowano przez BaS

Sprzedaję m.in. ręcznie robione czapki dla dzieci, a dodatkowo rozwijam asortyment o gry planszowe.

BaS dzięki za weryfikację, na pewno wezmę tę zmianę pod uwagę.

Miałem migrację sklepu na inny serwer i pewnie dlatego coś się wydarzyło, sprawdzę to po weekendzie.

Mi z kolei wygląd tych postów się podoba za wyjątkiem zbyt nachalnej daty publikacji. Plus zauważyłem problem z wyświetlaniem tagów przy poście w prawym panelu (Chrome 65)

image.png.622413f743ee717a64cf08241a424723.png

Bardziej prosiłem o ocenę samego sklepu niż bloga ;) blog na chwilę obecną jest trochę zaniedbany i będę musiał ponowić artykuły.

1 minutę temu, FORHIM napisał:

Bardziej prosiłem o ocenę samego sklepu niż bloga ;) blog na chwilę obecną jest trochę zaniedbany i będę musiał ponowić artykuły.

Hmm a moze warto byloby podbic wersje PHP do 7? Obecnie widze jest 5.6.35. "Troche" przyspieszy.

2 godziny temu, dudekm napisał:

Hmm a moze warto byloby podbic wersje PHP do 7? Obecnie widze jest 5.6.35. "Troche" przyspieszy.

PHP 7 może rozsypać prestę

46 minut temu, FORHIM napisał:

PHP 7 może rozsypać prestę

Jakis czas temu czytalem, ze ktos odpalal (nawet 1.6) i poszlo.  Najlepiej zrobic kopie 1:1 na jakims serwerze testowym i zobaczysz jak sie sprawuje, ale luzik to tylko sugestia :)

Kolejny sklep postawiony na: name="generator" content="PrestaShop",  więc nie ma specjalnie co oceniać, bo to "masowa produkcja".

banerred23new.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.