Magmus

Jak działa robot indeksujący ?

Polecane posty

Witam tak jak w tytule jak działa robot np. GoogleBot ? Chodzi mi dokładnie skąd bierze informacje takie jak tytuł i np. opis strony. Bo w języku HTML do opisu strony jest coś takiego jak:

<meta name="description" content="...">

Lecz nie każda strona używa tego a opis tej strony jest w wyszukiwarce.

To akurat wiem ale skąd bot bierze np. opis strony ? Tak jak w wyszukiwarce Google wyszuka się coś to jest tytuł link i opis. 

opis strony jest dynamiczny, tworzony na podstawie treści na stronie, a nie treści zawartej w danych meta. Jeżeli za kilka dni wpiszesz ten tekst w google "to jest przykładowy tekst description dla Magmus" to będzie on wyświetlany jako opis pod tytułem w wynikach.

Nie wiem czy o to pytasz..

Dnia 15.04.2018 o 02:16, callisto napisał:

opis strony jest dynamiczny, tworzony na podstawie treści na stronie, a nie treści zawartej w danych meta. Jeżeli za kilka dni wpiszesz ten tekst w google "to jest przykładowy tekst description dla Magmus" to będzie on wyświetlany jako opis pod tytułem w wynikach.

Nie wiem czy o to pytasz..

Mało tego googel nie musi stosować się do description potrafi zmodyfikować ten opis jeżeli uzna żę jest błędny

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Zgadzam się z przedmówcami, dodatkowo jeśli masz dużo wejść na stronę z konkretnej frazy wyników organicznych to to hasło może się pojawiać jako tytuł w wynikach wyszukiwania kompletnie ignorując to co jest w sekcji META TITLE. Dość często to zaobserwowałem.

Korzystając z okazji chciałbym polecić kolonie dla dzieci szkoły windsurfingu w Dziwnówku która organizuje obozy sportowe dla młodzieży. Fajna rzecz dla rodziców chcących wysłać swoje dzieci na kolonie, ale takie żeby spędziły wakacje aktywnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.