Zaloguj się, aby obserwować  
Iga

[Wykonam] Teksty preclowe, blogowe, zapleczowe w atrakcyjnych cenach.

Polecane posty

Witam! Chętnie podejmę się pisania różnych tekstów. Tworzeniem treści zajmuję się kilka lat, staram się być skrupulatna i terminowa. Piszę teksty blogowe, poradnikowe, zapleczowe, opisy katalogów, precle, w zależności od potrzeb zredaguję każdy tekst.

Kontakt: apsik123@tlen.pl

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez freelcopy
      Witam, 

Jestem FreelCopy. Chętnie podejmę współpracę właśnie z Tobą w zakresie pisania tekstów preclowych. Stawka? 2.5 zł netto/1 000 zzs. Faktura przez useme.eu. Minimalna długość tekstu - 3 000 zzs. Minimalna objętość zamówienia - 10 tekstów. 

Pytania? Napisz do mnie na freelcopy@o2.pl

Czym są precle i czy będą odpowiednie dla Ciebie?

To proste teksty służące pozycjonowaniu. Umieszcza się je na blogach i witrynach, które prowadzą do pozycjonowanej strony. Treści te nie będą odpowiednie dla Ciebie, jeśli poszukujesz tekstów na swojego bloga firmowego, czy stronę. 
    • Przez freelcopy
      Witam, 

Jestem FreelCopy. Chętnie podejmę współpracę właśnie z Tobą w zakresie pisania tekstów preclowych. Stawka? 2.5 zł netto/1 000 zzs. Faktura przez useme.eu. Minimalna długość tekstu - 3 000 zzs. Minimalna objętość zamówienia - 10 tekstów. 

To proste teksty służące pozycjonowaniu. Umieszcza się je na blogach i witrynach, które prowadzą do pozycjonowanej strony. Treści te nie będą odpowiednie dla Ciebie, jeśli poszukujesz tekstów na swojego bloga firmowego, czy stronę. 
    • Przez freelcopy
      Witam, 

• Przez szuwar
      Na sprzedaż strona pod adresem
      programypity.pl oraz 6 stron utrzymanych w podobnym tonie. Tematyka biznes, finanse, praca, kariera. Adresy do wszystkich w PM lub na email.
      Domeny opłacone do stycznia 2020

Sprzedaż oddzielnie lub wszystkie na raz.

Bracia Mario Dobiesław Pelczarski
      ul.Kolejowa 17, 56-120 Brzeg Dolny
      NIP: 9880173400; REGON: 363740282
      kontakt@braciamario.pl

• Przez Paula7879
      Witam

Posiadam wiele tekstów tzw. paczek na sprzedaż. Każda objętość, każda tematyka. Artykuły są w 100% profesjonalne i oryginalne.

Najniższe ceny. 

Zapraszam do kontaktu: doswiadczonycopywriter@wp.pl