Polecane posty

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez amell
      Znacie jakieś strony lub dobre książki, kursy do nauki angielskiego w marketingu (najlepiej darmowe, proszę o linki do stron), wiem że jest tego dużo, ale może macie jakieś swoje sprawdzone, dobre kursy.
    • Przez amell
      Z czego przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną, stanowisko związane z SEO i SEM, jakieś strony, książki żeby szybko odświeżyć wiadomości? (proszę o linki, żeby wiedza była skondensowana, bo mam mało czasu, już jakies doświadczenie i  pojęcie mam o tym, ale muszę odświeżyć pewne pojęcia itd)
    • Przez eevolutioneevolution
      Witam

Kupię domeny, blogi, strony internetowe o tematyce dziecięcej.

Oferty proszę wysyłać na: biuro[malpka]eevolution.pl w raz za jakimś opisem, statystykami.

Eevolution
      Dąbrowa
      56-400 Oleśnica
      NIP: 5732715787
    • Przez Lars
      Oferuję publikację artykułów z linkiem dofollow w  7 serwisach finansowych postawionych na domenach z 2013  i jednej z  2009 roku.
      Zadbane serwisy, pod użytkownika, w celu publikacji  promocji usług i produktów finansowych. Zawierają również artykuły z szeroko pojętej dziedziny finansów i ekonomii.
      Cechy
      domeny tematyczne, obszary tematyczne to m.in.: finanse ogólnie,  produkty finansowe - kredyty, kredyty online, pożyczki, pożyczki online, pożyczki prywatne, usługi finansowe - doradztwo finansowe,  profil linków pozwala na szybką indeksację nowych podstron i niezłe wskaźniki MOZ:  DA i PA - 16-37. mapy stron, artykuły optymalizowane pod wyszukiwarki - ustawione meta tagi: title i description, alt, tagi, responsywne szablony, treści tematyczne i użytkowe,  zdjęcia z serwisów typu Pixabay zróżnicowane IP i DNS-y.  
      Przyjmuję do publikacji artykuły zgodne tematycznie, użyteczne, sensowne, 2000-3000 znaków. 1 link dofollow, obojętnie w jakiej formie.
      Mogą to być tematy z dziedziny finansów a także prezentujące konkretne firmy finansowe lub/i produkty finansowe.
      Publikacja dożywotnia. 
      Serwisy są moja własnością.

Publikacja artykułu w sensie jego emisji jego na stronie jest bezpłatna, cena dotyczy publikacji rozumianej jako czynność zamieszczenia artykułu wraz z ustawieniem meta tagów (title i description), tagów oraz przydzieleniem artykułu do odpowiedniej kategorii. 

Cena promocyjna: 10,00 zł netto za publikację jednego artykułu. 
      Dostarczenie artykułu przeze mnie: 30,00 zł netto. (2500-3000 znaków, wysoka jakość).

Usługa freelancera, faktury z useme.

Kontakt: Priv lub e-mail: poczta35@rocketmail.com

Zapraszam

• Przez Arkaszka
      Znika kolejna miejscówka na darmowe zaplecza, szkoda, było to jakieś urozmaicenie struktury zaplecza.