Skocz do zawartości

Umowa o dzieło


Ksocial

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Tworzę wzór umowy o dzieło pod SEO. Brak działalności, kolega chciał, żeby mu pomógł za niewielkie wynagrodzenie, ale chcemy wszystko ladnie spiąć na umowie. Czy taka umowa jest odpowiednio sformulowana? Czy czegos na niej brakuje lub cos jest zle? Bede wdzieczny za wszelkie informacje :)

Wzór - Umowa o dzieło.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opracowanie strategii jest dziełem na pewno ale wdrożenie jej już raczej umową zleceniem. 
Prawnikiem ani księgowym nie jestem, więc mogę się mylić.

BTW chociaż warto by było gdzieś napisać o przekazaniu tej strategii Tobie.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem coś źle zrozumieć, ale taki punkt opisu działań SEO wziąłem z https://www.umownie.pl/umowa_o_dzielo_ze_specjalista_do_spraw_seo_sem. Po zalogowaniu dostępny jest wzór umowy o dzieło dla SEO/SEM dokładniej sprecyzowany "opracowywanie i wdrażanie strategii pozycjonowania dla domeny [wpisz domene]"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności