Skocz do zawartości

Ręczna weryfikacja zdjecia


krzys2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam następujący problem. Mam na fb utworzone wydarzenie: https://www.facebook.com/events/319631448537722/. W nagłówku jest zdjęcie, na którym jest podany tylko numer tel. Po rozpoczęciu promocji, pojawiła sie informacja, ze na zdjeciu jest dużo tekstu i że reklama będzie słabo albo całkiem nie będzie wyświetlana. Usunąłem całkiem nazwę restauracji na zdjęciu (ona rzeczywiście na tym budynku jest). Sprawdziłem, jak google bedzie teraz czytało zdjęcie (bo tekstu już nie ma).  Sprawdziłem za pomocą narzędzia udostępnionego przez fb. Okazuje się, ze tekst obrazu jest: Srednia (ja tego tekstu nie widzę :(). Można poprosić o ręczną weryfikację. Czy ktoś wie, gdzie to można zrobić? PozdrawiamKrzysztof

 

image.thumb.png.d15cd19ab8432c9b818829936f867fc7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności