Jump to content
jimmi

Łódź - Spotkanie networkingowe - Jak pisać, żeby sprzedawać?

Recommended Posts

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu networkingowym oraz warsztatach. Jak pisać treści atrakcyjne zarówno dla Google, jak i klienta? Jak dzięki słowom sprzedać swoje produkty i usługi oraz wypromować swoją markę w Internecie? I w końcu, czy warto korzystać z zewnętrznych usług copywriterskich? O tym, w jaki sposób pisać komunikaty własnej firmy, podczas spotkania networkingowego opowie Anna Madaj – Makaruk, zawodowa copywriterka z wieloletnim doświadczeniem.

DATA: 07-12-2017
GODZ. 19:00 - 21:00

Idea Hub
ul. Drewnowska 58A
91-002 Łódź

To się pochwaliłem żoną :D tekst ze strony ideabanku;) nie ma to jak DC

• Like 2

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By sztukapisania.pl
      Przyjmę zlecenia na teksty!

Żadna tematyka nie stanowi dla mnie problemu. Pisałam o podróżach, malarzach, wibratorach i szorowarkach automatycznych. Tworzyłam treści dla hydraulików, stolarzy i sprzedawców pokryć dachowych oraz w wielu innych dziedzinach.

Artykuły blogowe, opisy produktów i teksty na zaplecze SEO to moja specjalność. 

Ceny? Przystępne!
      Terminy? Zawsze ich dotrzymuję!
      Jakość? Teksty są ciekawe, wolne od błędów i zgodne  z SEO.

Jestem 24/7 pod mailem, zapraszam!

• By kwiataleksandra
      Dzień dobry,
      poszukuje zleceń na pisanie różnego rodzaju tekstów. Tematyka całkowicie dowolna, we wszystkim się odnajdę. Copywritingiem zajmuję się od ponad roku, a od 7 lat prowadzę strony firm, organizacji na portalach społecznościowych. Wykonuje prace szybko i dokładnie. Jestem zainteresowana stałą współpracą oraz jednorazowymi zleceniami. Proszę o kontakt mailowy: kwiatkowskaaleksandra93@gmail.com
    • By bori79
      Wykonam teksty na zaplecza w oparciu o konkretne źródła wiedzy. Teksty będą napisane zgodnie ze sztuką seo.
      Mogę pisać bezpośrednio w surferseo na zlecenie klienta.

Cena 5 zł netto/ 1000 znaków

Preferowane tematyki: turystyka, nieruchomości i wnętrza, finanse

Rozliczenie: F-VAT

"SEO-Usługi" Krzysztof Borwik
      ul. Wieniawskiego 34
      51-611 Wrocław
      NIP: 898-178-35-65

KONTAKT:
      krzysztof@borwik.pl
    • By android
      Poszukujemy osoby, która wesprze nas przy budowie ruchu organicznego naszych portali. Jeśli interesujesz się nowymi technologiami, lubisz pisać i jednocześnie masz doświadczenie w SEO, to idealna oferta dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu!

• By ania15
      Witam,
      posiadam kilkuletnie doświadczenie w pisaniu tekstów na różne tematy głównie z zakresu finansów, oszczędzania, ubezpieczeń, medycyny. Mogą też być opisy produktów (kosmetyki, suplementy diety, produkty spożywcze, itp), czy tematy związane ze sportem. Ze swojej strony gwarantuję wysoką jakość, unikalność. Cena  od 5 PLN do 15 PLN/1000/zzs do indywidualnego uzgodnienia. .
      Pozdrawiam, dziękuję za uwagę i zapraszam do współpracy.

Kontakt:
      artykuliki@gmail.com

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy