Skocz do zawartości

Pivate Email - po co to komu


HeAdSOn

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanwiam się nad tym co własciewe daje wykupienie private email ? Co mi to własciwie daje ? Np coś takiego za 9 dolców rocznie:

  • POP/IMAP/Webmail
  • 3 GB email storage
  • 1 GB file storage
  • Anti-spam protection
  • OX Drive
  • 1 mailbox included

 

Co mi to daje , jakie jest zastosowanie tego bo nie rozumiem ..

Mogę sobię po to podpiąć stronę do automatycznych powiadomień dla użytkowników czy coś ( coś w stylu serwera do wysyłki emaili/newsletterów ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz podpowiedzieć gdzie znalazłeś taką usługę? Może warto zapytać samego sprzedawcy ?:)

 Jak dla mnie sprzedaż poczty mail ma sens tylko przy uruchomionej usłudze Exchange lub CalDav, aby klienci mogli synchronizować kalendarze w urządzeniach.

Świece ozdobne - świece na prezent lub do dekoracji
Opakowania kartonowe - opakowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, HeAdSOn napisał:

Co mi to daje , jakie jest zastosowanie tego bo nie rozumiem ..

Teraz te darmowe skrzynki pocztowe coraz "mocniejsze" zwłaszcza Gmail, ale może mają jakieś feature, których inni nie mają.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, to jest skrzynka z obsługą CalDav i WebDav -możliwe że postawiona na SabreDav. Znana alternatywa "linuxowa" dla Exchange Server. W jakimś stopniu jest w stanie zastąpić możliwość planowania zadań i kalendarze. Sam z tego korzystam, z tym że na własnym serwerze CalDav.

 

Marne szanse aby ktoś to kupił wprost z netu, natomiast przy dobrym handlowcu potrafiącym sprzedać produkt i go zaprezentować na pewno zyskuje w stosunku do zwykłych skrzynek mail.

Świece ozdobne - świece na prezent lub do dekoracji
Opakowania kartonowe - opakowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności