kolpakisamochodowe.com

[REKLAMA] Katalog Programów Partnerskich - Dodaj Sklep

1 post w tym temacie

Cześć,

jak niektórzy wiedzą bo ogłaszałem to na forum PiO np. tutaj rozwijam w zasadzie jeszcze hobbystycznie narzędzie do tworzenia i prowadzenia działań afiliacyjnych dla sklepów internetowych. Aktualnie pracuję nad katalogiem programów partnerskich utworzonych na platofmie. Tutaj roboczy link http://cpamanager.net/site/programs

Serdecznie zapraszam do tworzenia kont w systemie (darmowe, można założyć tutaj http://cpamanager.net) oraz tworzenie programów partnerskich (zajmuje chwilę, z chęcią pomogę przy tym). Dzięki temu Twj sklep pojawi się na liście katalogów partnerskich. W momencie jak ta lista uzyska już jakiś przyzwoity rozmiar wtedy uruchomię kampanie reklamowe skierowane na tę listę przez co uzyskasz duże prawdopodobieństwo pozyskania partnerów.

Póki co myślę o 20% prowizji pobieranej od stawki za akcję ustaloną przez sklep. Czyli np. jeśli stawka dla partnera za poprawnie wykonaną akcję sprzedażową wynosi 4 zł netto to sklep (czyli Ty) zapłaci w sumie 4,80 zł.

W razie pytań zapraszam do kontaktu na support@cpamanager.net

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ MARKETINGU AFILIACYJNEGO! TWÓRZ KRÓTKIE LINKI AFILIACYJNEKONTROLUJ I ROZLICZAJ PRZEKLIKIANALIZUJ EKSPLORACJĘ PO PRZEKLIKU!

ZAŁÓŻ KONTO W CPAMANAGER.NET PRZEZ 30 DNI ZA DARMO!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez kolpakisamochodowe.com
      Cześć,

jako, że jestem autorem narzędzia, do którego link znajdziesz w stopce to zastanawiam się gdzie i do czego można je jeszcze wykorzystać (w skrócie jest to narzędzie do tworzenia programów partnerskich ale z funkcją skracania linka, tworzenia kampanii cpc itp. - jego uruchomienie zakomunikowałem tutaj). Ostatnio napisałem post na blogu, w którym opisałem jak można dodatkowo zarobić na katalogu firm.

Impulsem do napisania tego blogowego wpisu był email od jednego z zainteresowanych usługą, który w mailu napisał (rzeczywiście to to była ona! ), że nie bardzo wie jak wykorzystać taki rodzaj aplikacji w swojej działalności (katalog miejsc gdzie można pójść z dzieciakiem na ciastko, kawę i bez obawy posłać je na samotną zabawę ).

Post jest dostępny tutaj http://blog.cpamanager.net/jak-dodatkowo-zarobic-na-katalogu-firm/

I teraz proszę Was drodzy właściciele katalogów o zweryfikowanie mojego pomysłu. Czy to ma w ogóle sens? Czy rozliczanie za przeklik z katalogu z przekierowaniem 301 (czyli w teorii właściciel strony na którą następuje przekierowanie otrzymuje moc) może być atrakcyjne dla właściciela strony? Najbardziej zależy mi na opiniach ludzi, którzy takie katalogi mają bo wiadomo, że oni mogą powiedzieć najwięcej w tym temacie  
    • Przez EasyProfits
      Program partnerski EasyProfits to system umożliwiający zarabianie przez internet do 40% wartości zamówienia na promowaniu prestiżowych produktów z kilku kategorii. Otrzymasz 5% prowizji od wszystkich sprzedaży wygenerowanych za pośrednictwem partnera, któremu poleciłeś nasz serwis. EasyProfits to prężnie rozwijająca się platforma programów partnerskich wykorzystująca marketing afiliacyjny. Korzystając z przygotowanych materiałów możesz zarabiać na promowaniu marek wielu reklamodawców oferujących swoje produkty na naszej platformie, jak również polecając nasz program innym webmasterom. Wykorzystaj potencjał EasyProfits i już dziś zacznij zarabiać na jego promocji.

By zacząć zarabiać wystarczy: 
      - zarejestrować się na stronie www.easyprofits.com
      - pobrać przygotowane przez nas materiały w postaci banerów reklamowych, zdjęć lifestylowych czy artykułów tematycznych
      - korzystając z materiałów promować produkty z naszej ofery, pamiętając o korzystaniu z unikalnych dla danego partnera linków 
      - zarabiać bez ograniczeń na na stronach, blogach, aukcjach czy sklepach internetowych. 

Zachęcamy do kontaktu help@easyprofits.com
    • Przez sin
      1. Kupie aktywne konta adwords z wpieta metoda platnosci (prepaid CC lub konta zakladane na 'filipinczyka' z pp jako metoda platosci )
      2. Konta Adwords z historia - w tym dzialajace Konta adwords zakladane tylko w celu zuzycia bonusu
      3. Czyste konta adwords zalozone kilka miesiecy/lat wczesniej z historia lub bez

4. Zlece zakladanie nowych kont adwords, uruchamianie kampani 'testowej' w celu zaliczenia inicjacyjnej weryfikacji
      Ilosc nowych kont : do 10 miesieczne
      budzet: obejmujacy wynagrodzenie za czas pracy + koszty kart, hostingow, domen

Nie interesuja mnie konta przejete, zhakowane, z kradziona karta cc jako metoda platnosci lub uzywane do promowania oszustw.
      Konta nie moga byc ze soba powiazane.
      Wspolpracuje tylko z ludzmi majacymi dobra reputacje.
    • Przez lonasito
      Poszukujemy partnerów zainteresowanych promocją serwisu www.megatarget.pl.

Rozliczamy się w modelu CPA, wypłacamy prowizję w wysokości 50% od pierwszego zakupu dokonanego przez nowego użytkownika. Wypłaty realizowane są pierwszego dnia każdego miesiąca, nie ma dolnego limitu wypłat. Obowiązują trzy stawki:

- abonament Start, (49 zł) prowizja w wysokości 24,50 zł
      - abonament Go, (245 zł) prowizja w wysokości 122,50 zł
      - abonament Pro, (359 zł) prowizja w wysokości 179,50 zł

Zainteresowanych zapraszam na http://www.megatarget.pl/program-partnerski.html- lub do bezpośredniego kontaktu pod adresem pp@megatarget.pl.