kolpakisamochodowe.com

[REKLAMA] Katalog Programów Partnerskich - Dodaj Sklep

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jak niektórzy wiedzą bo ogłaszałem to na forum PiO np. tutaj rozwijam w zasadzie jeszcze hobbystycznie narzędzie do tworzenia i prowadzenia działań afiliacyjnych dla sklepów internetowych. Aktualnie pracuję nad katalogiem programów partnerskich utworzonych na platofmie. Tutaj roboczy link http://cpamanager.net/site/programs

Serdecznie zapraszam do tworzenia kont w systemie (darmowe, można założyć tutaj http://cpamanager.net) oraz tworzenie programów partnerskich (zajmuje chwilę, z chęcią pomogę przy tym). Dzięki temu Twj sklep pojawi się na liście katalogów partnerskich. W momencie jak ta lista uzyska już jakiś przyzwoity rozmiar wtedy uruchomię kampanie reklamowe skierowane na tę listę przez co uzyskasz duże prawdopodobieństwo pozyskania partnerów.

Póki co myślę o 20% prowizji pobieranej od stawki za akcję ustaloną przez sklep. Czyli np. jeśli stawka dla partnera za poprawnie wykonaną akcję sprzedażową wynosi 4 zł netto to sklep (czyli Ty) zapłaci w sumie 4,80 zł.

W razie pytań zapraszam do kontaktu na support@cpamanager.net

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ MARKETINGU AFILIACYJNEGO! TWÓRZ KRÓTKIE LINKI AFILIACYJNEKONTROLUJ I ROZLICZAJ PRZEKLIKIANALIZUJ EKSPLORACJĘ PO PRZEKLIKU!

ZAŁÓŻ KONTO W CPAMANAGER.NET

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez CashinPills
      Cash In Pills to program z mocną, wieloletnią pozycją na rynku oferujący 30% prowizji od ceny każdego sprzedanego produktu z polecenia. Oferujemy również 5% prowizji od wszystkich sprzedaży wygenerowanych za pośrednictwem partnera, któremu poleciłeś nasz serwis. 
      W ofercie produktowej posiadamy ponad 60 produktów w różnych kategoriach takich jak zdrowie i uroda, męskie sprawy, kulturystyka czy odchudzanie. Do każdego produktu udostępniamy materiały hostowane lub (szablony stron, e-mail, bannery, zdjęcia, filmiki itp.) do pobrania dostępnych w wielu wersjach językowych.
      Bardzo łatwy system śledzenia na bazie linku (również w wersji geo-target'owanej) umożliwia każdemu błyskawicznie zacząć promowanie.

Serdecznie zapraszamy na stronę www.cashinpills.com gdzie dowiecie się wiele więcej oraz do kontaktu jeżeli macie jakiekolwiek pytania.
      e-mail: help@cashinpills.com
      telefon: 791 227 338
    • Przez plaxton
      Zacząłem przygodę z adwordsem i według mnie system aukcji i kierowania reklam jest bardzo głupi - reklamy się nie chcą wyświetlać.

Pierwsza kampania - dopasowanie przybliżone.
      Stawka 4 zł za klik.
      Słowa kluczowe wzięte z planera - raczej ogólne : naklejki ścienne , naklejki na ścianę, naklejki do kuchni, naklejki dekoracyjne itd
      Jedna reklama z tekstem naklejki na ścianę do wszystkich fraz.
      Reklama się wyświetla , ze względu na pojedynczą reklamę i dopasowanie, jakość jest niska i dużo kosztuje mnie klik.

Druga kampania - dopasowanie z modyfikatorem.
      Stawka 4 zł za klik.
      Zrobiłem krótka listę najważniejszych i najczęściej wyszukiwanych fraz.
      naklejki = synonim nalepki
      Zrobiłem grupy reklam osobno dla fraz z nalepki i osobno dla naklejki. Każda z grup ma kilka reklam z konkretną frazą np: naklejki dekoracyjne kolejna reklama naklejki na ścianę itd... , aby zwiększyć dopasowanie fraz do reklamy. Zoptymalizowałem stronę docelową pod te najczęściej wyszukiwane frazy aby zwiększyć dopasowanie reklamy do strony.

Efekt ?
      Gdy wpisuje frazę w google np naklejki do kuchni, wyświetlana jest reklama ze słowem w reklamie naklejki dekoracyjne, mimo że wiem że zrobiłem reklamę specjalnie z tekstem naklejki do kuchni.
      Paranoja !
      Słupki nieznacznie się podniosły na początek, ale cena za klik nie spadła.
      Po pewnym czasie reklamy w ogóle przestały się wyświetlać !

Coś robie nie tak ?

• Przez KaśkaKrk
      Witam. Często tutaj zaglądam, ale to mój pierwszy post. Chciałam poprosić o poradę.

Moja sytuacja wygląda tak: 
      Pracodawca - firma z zagranicznym kapitałem zarejestrowana poza terenem UE. Ze względu na to musiałam założyć własną działalność - rozliczamy się na podstawie wystawianych przeze mnie faktur. Praca 40h/tygodniowo, brak możłiwości wolnego dnia - trzeba odrabiać w weekend. Pracuję zdalnie (z domu) i całkowicie na swoim sprzęcie (moje: telefon, komputer, internet, itd.) Brak premii, itp.

Do moich obowiązków należy: 
      Obsługa social media (6 portali) 
      Obsługa klienta (mailowa, głównie w j. angielskim, ale jak ktoś napisze w innym języku, to muszę odpisywać w tym konretnym języku)
      Obsługa zamówień, kontakty ze sprzedawcami
      Obsługa serwisów aukcyjnych (dwa konta, dojdzie trzecie) 
      Obsługa sklepów internetowych: 3 sklepy - WooCommerce, Presta, Shopify - różne branże, w wielu walutach i językach - obecnie pisanie opisów produktów, dodawanie ich do oferty, obróbka zdjęć, tworzenie banerów reklamowych, itd.) 
      Obsługa reklamacji (nie tylko klientów, ale również firmy, np. składanie reklamacji do firmy kurierskiej) 

Moje doświadczenie: obsługa klienta - 3 lata, e-commerce - 2,5 roku.

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc i podpowiedzieć ile powinnam zarabiać zajmując się tymi wszystkimi rzeczami? Nie ukrywam, że zaczyna mi już brakować czasu na to wszystko, gdyż od 2 miesięcy bez przerwy dodawane są nowe produkty, podpisywane nowe umowy. Już teraz czasem zostaję po godzinach (nie płatnych). Proszę o pomoc
    • Przez o2xlc
      Witajcie, potrzebuję porady jak najlepiej tworzyć nazwy produktów pod kątem SEO.

Do tej pory zawsze sądziłem, że tworząc nazwę produktu najlepiej robić wykorzystując popularne keywordy np.
      Smartfon Samsung Galaxy S9 różowy Rower stacjonarny Sapphire Smart SG--250b niebieski  itp  
      Duże sklepy jak np. x-kom, komputronik nie dają generycznych keywordów do nazw i dają nazwy w stylu:
      Samsung Galaxy S9 różowy Sapphire Smart SG--250b niebieski   
      Zastanawiam się dlaczego. Czy ktoś może wyjaśnić jaka logika kryje się za takim schematem?
    • Przez kolpakisamochodowe.com
      Cześć,

chciałbym zaprezentować skrypt mikrosklepu internetowego. Wygląda to tak, że sklep jest formą prostego widgeta JavaScript, który można zainstalować na dowolnej stronie. Widget "mikro sklepu" internetowego pozwala na prezentację produktów oraz składanie zamówień wprost ze strony, na której został osadzony. Tak to mniej więcej wygląda. Widget z racji tego, że wywodzi się z platformy afiliacyjnej potrafi dużo więcej np. zmultiplikować się X razy przez co możemy rozdawać go każdego kto ma ochotę polecać produkty.

Więcej dowiecie się na tej stronce http://mikrokiosk.pl
      Dla użytkowników forum PIO, którzy mnie tutaj dzielnie wspierają od 120 lat obowiązuje 75% rabat

CPAMANAGER.NET
      ul. Wolności 64B
      73-200 Choszczno
      NIP: 594-153-38-20
      REGON: 320305252