Ivellios

Problem z ukośnikami po .html

3 posty w tym temacie

Nie bardzo wiedziałem, do jakiego działu wstawić ten temat, dlatego w razie potrzeby będę wdzięczny moderatorowi za przeniesienie ;)

Mam pewien dość poważny problem z jedną z moich stron, i co ciekawe owa bolączka występuje właściwie tylko na niej. Mianowicie "jakieś bliżej nieokreślone coś" dodaje ukośniki po rozszerzeniu .html

Co jest dziwne, bo w linkach czegoś takiego nie ma, problem jest zgłaszany w logach jednego z systemów reklamowych w którym strona uczestniczy. Po prostu wrzuca mi tam komunikaty o nieistniejących dokumentach z nazwami kończącymi się na .html/

Strona: http://www.paranormalium.pl/

Doraźnie poradziłem sobie z tym, dając w htaccess przekierowanie z .html/ na .html, jednak to jest tylko taki półśrodek. Strona stoi na serwerze dedykowanym.

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

- - -

Pozdrawiam, Marek Sęk "Ivellios"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Ivellios napisał:

"jakieś bliżej nieokreślone coś"

No widzisz to duchy serwera ;)

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak poza śmieszkowaniem :P Masz jakiś pomysł, czym to może być spowodowane?

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

- - -

Pozdrawiam, Marek Sęk "Ivellios"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach