Skocz do zawartości

Co myslicie o "Google Site Map Maker"


enowyy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Jest jaki kolwiek sens kupowania "Google Site Map Maker"? Pomoze to cos w pozycjonowaniu ?

Jęśli masz na zbyciu 17 zetów, to daj się nabić w butelkę. Ale lepiej zrobisz, jak poszukasz sobie "SiteMap Makera" w Google. Jest pełno dobrych skryptów. A i Google umożliwiają wykonać mapę witryny OnLine.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest jaki kolwiek sens kupowania "Google Site Map Maker"? Pomoze to cos w pozycjonowaniu ?

A po Ci jakiś Google Sitemap Maker? Przeciez samo dodanie do systemu GS jest za darmo, wystarczy ze wygenerujesz jakimś skryptem/programem sitemape swojej witryny.

Na forum nazwa takiego programu chyba padała juz nie raz.

Pozdrawiam

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez samo dodanie do systemu GS jest za darmo, wystarczy ze wygenerujesz jakimś skryptem/programem sitemape swojej witryny.

Ja się wogóle zastanawiam, czy ostatnio dodawanie jakichkolwiek sitemaps`ow daje cokolwiek....

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji daje, ale i tak muszą być linki. Obecnie przerzuciłem się na dynamicznie generowane mapy - czyli mapa leży sobie pod danym urlem i jeżeli robot po nią przyjdzie, to w tym momencie generowana jest aktualna.

Za to między innymi kocham drupala ;)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO przy dobrze pomyślanej nawigacji i solidnym podlinkowaniu sitemap nie daje kompletnie nic. Sitemapa przyda się natomiast jeśli wrzucamy nowy serwis z dużą ilością podstron.

Program, który polecam do tworzenia map to GSite Crawler, a którym pisałem na tym forum już kilkukrotnie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wogóle zastanawiam, czy ostatnio dodawanie jakichkolwiek sitemaps`ow daje cokolwiek....

Daje przy nowych stronach z 'przyjemną' ilością podstron (katalog stron?)

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

IMO przy dobrze pomyślanej nawigacji i solidnym podlinkowaniu sitemap nie daje kompletnie nic. Sitemapa przyda się natomiast jeśli wrzucamy nowy serwis z dużą ilością podstron.

Program, który polecam do tworzenia map to GSite Crawler, a którym pisałem na tym forum już kilkukrotnie :pisze:

Devourer a powiedz,czy ten program sie sprawdza przy wiekszysz serwisach (sciagnelem go i nie moge znalesc opcji dzielenia bazy). A co gdy baza zajmuje np 20mb? Moze jakis inny program do dzielenia xmla jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności