Jump to content

Dobry wieczór wszystkim :)!

Recommended Posts

WITAM WAS!

Może mi ktoś przybliżyć w jakiej technologii robione są aktualne strony www chodzi mi o nowy trend stron w których wszystko jest kwadratowe, są od razu represywne, niby nic wielkiego ale podczas przewijania na niektórych stronach są nawet fajne efekty. Chodzi mi o to jak wykonane są elementy strony w których po przewinięciu w dół strony przykładowo dzieje się jakaś akcja (licznik zaczyna liczyć, elementy się przesuwają, zdjęcie stoi w miejscu a reszta się przewija itp.. itd..) mam nadzieję że wiecie o jakie strony mi chodzi...

Co raz większa ilość stron wykonana jest już w takim trendzie.

Czy jest to połączenie po prostu zwykłego CSSa i HTMLa z elementami JS i JQ? czy może to się jakoś nazywa i jest na to jakiś generator etc..

Jak wykonać taki szablon czy są gdzieś gotowe moduły do wykonania tego?

Z góry proszę o wyrozumiałość. Jestem początkujący i chcę zrobić sobie stronę na swoje potrzeby w takiej technologii.

Pozdrawiam,
Dariusz

Witaj.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
ejedrek.eu | crmcube.pl | z229.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By MSP_2020
      Witam,
      Sklep jest postawiony na skrypcie EPROshop .
      Firma-matka już nie świadczy wsparcia dla swojego produktu.
      --
      Poszukuję programisty PHP który "ogarnia" skrypt sklepu internetowego EPROshop (www.epro.com.pl) bądź jest w stanie rozeznać się w skrypcie
      na tyle, aby wykonać trochę prac.
      Prac programistycznych jest sporo (od koniecznych, przez dalsze usprawnienia - zależy na ile uda się rozwiązać podstawowe problemy i będzie sens iść dalej).
      Graficznych prac raczej nie ma.
      --
      Sprawy podstawowe:
      1) naprawa pewnego błędu (przy edycji zamiast pojedyńczego cudzysłowia w kodzie umieszcza \") ---- problem zostanie dokładnie opisany
      2) aktualizacja do bieżących wersji PHP (aktualnie zgodność z PHP 5.3) ------- WYCENA
      3) wiele innych zleceń i ile uda się rozwiązać ad1, a najlepiej ad1+ad2.

KONTAKT:
      max_off@o2.pl
    • By Konrad2019
      Mam prosty własny szablon.
      https://rod1975.github.io/rr/

Chce doinstalować BBpress i podpiąć forum. Tworze własną stronę forum.php, okreslam nazwę szablonu, ale nie mam pojęcia jak wkleić skrót do forum, aby było widoczne na stronie forum.php. Oczywiście, nie ma problemu kiedy wklejam skrót na stronę, która jest domyślnym szablonem WP.
      Jakieś podpowiedzi?
    • By hostinguj.pl
      Witajcie,
      Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na hosting i domeny od Hostinguj.pl

Hosting:
      Stała niska cena zakupu i przedłużenia Wygodne okresy rozliczeniowe: 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, rok, dwa lata, trzy lata Najtańszy plan hostingowy: 0,99PLN/msc Dostępne plany hostingowe z brakiem limitu transferu Pojemności kont od 1GB do 100GB Brak limitu podpiętych domen na wszystkich kontach HTTP/2 Let’s Encrypt cPanel Autoinstalator 480+ aplikacji  Darmowa subdomena w domenie freeko.pl Obsługa Node.js PHP (5.6-7.3) Serwery zlokalizowane w Warszawie (ovh) 14 dniowy bezpłatny okres próbny System partnerski (40% udziału od zamówień na hosting)
      Więcej o hostingu  
      Plany hostingowe:
      LITE 1GB - 0,99PLN/msc STANDARD 5GB - 2,99PLN/msc BUSINESS 15GB - 7,49PLN/msc PREMIUM 35GB - 17,49PLN/msc PRO 100GB - 49,99PLN/msc  
      Domeny:
      Dostępne 465 różnych rozszerzeń Szybka i automatyczna rejestracja/transfer/odnowienie  Rejestracja/transfer/odnowienie domen w atrakcyjnych cenach Promocje na rejestracje domen .online i .site - 0.05PLN
      Więcej o domenach  
      Płatności:
      Dotpay Przelew bankowy Paysafecard PayPal  
      Dane firmy:
      Hostinguj Maksymilian Kuta NIP: 8133618743 REGON: 380594806 Kontakt  
      Podane ceny powyżej są cenami netto, do których należy doliczyć 23%VAT

Zapraszamy!
    • By sleo
      Drodzy forumowicze,

Mam do zaoferowania pracę nad pozycjonowaniem prostej strony hotelu (ok. 5 podstron).

Dodatkowo szukam webmastera który złorzyłby ww. stronę na podstawie pliku *psd. W standardzie HTML, CSS , SEO + ew. CMS. 

Zlecenie przewiduje również pracę nad podstawową promocją strony, min.: FB, Istagram; jak i administracją: Booking.com

Projekt ma charakter freelancerski, tj. szukamy wolnego strzelca. Standardy i stawki korporacyjne nie wchodzą w grę.

Reprezentuję firmę Bethlehem Cellar Pty. Ltd. z Południowej Afryki.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt e-mailowy, wraz z załączeniem doń CV. Proszę przesyłać konkretne zapytania, wraz z oszacowaniem wstępnego kosztorysu za pracę nad ww. zakresami projektu.

Pozdrowienia,

Sławomir Michał Bobola
      E-mail: slawomir@bobola.net.pl
      tel. +48 786 972 961
      http://slawomir.bobola.net.pl/info/

• By Damieen
      Od kilku miesięcy nie potrafię zlokalizować problemu z wyświetlaniem złej czcionki mojej strony na urzadzeniach apple i przegladarce safari. 
      Po wejsci na stronę lub podstronę uzywajac przegladarki Safari treśc artykułów i newsów na stronie jma zmienioną czcionkę. Przeglądarka przypisuje całej stronię czcionkę która jest użyta na stronie tylko i wyłącznie w nagłówkach (mowa o font walkway), tresc strony jest domyślną czcionką tahomą. Oczywiście na innych przegldarkach działa wszystko ok.

Jakieś pomysły w czym może tkwić problem i jak go rozwiązać?
      Dotyczy to strony: http://www.dj-studio.pl

W załączniku dla porówniania screenshot z Iphone.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy