Skocz do zawartości

Gdzie warto...


kozak

Rekomendowane odpowiedzi

... pojechać?

Tak właśnie się zastanawiam, chciałbym odpocząć od swojej szarej rzeczywistości i wyrwać się gdzieś na urlop(interesują mnie ciepłe kraje), tylko nie wiem jeszcze gdzie :], może ktoś z Was był w jakimś pięknym miejscu, i podzieli się nim z innymi :D.

Na razie przeglądałem oferty do Tunezji, ale czy warto tam pojechać?!

Na urlop planuje wydać maks. 6k (4k na wycieczkę dla 2-och osób +2k na pierdółki :D)

Mam nadzieje ze cos polecicie :(

pozdr

Kozak

W państwie rządzonym dobrze wstyd być biednym. W państwie rządzonym źle wstyd być bogatym.

*size

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozak, trochę tematycznie:

podaj słowa kluczowe, pod jakimi chciałbyś, aby Cię ludzie znaleźli...

Innymi słowy: podałeś za mało danych.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpa niestety nie dojechałem tam w tym roku, jednak planuje teraz to jednak zły pomysł temeratura tam wynosi 12 °C mamy zime a wydanie 2,500 zł na bilet aby zobaczyć śnieg nie warto. Swoją drogą znajomą ostatnio ugryzł lew w rpa, więc na relaks nie można tam liczyć, a raczej na mocną rozrywkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katowcie bardzo ładne miasto :D wszytko mamy szare...no mzoe do roku cos tam koloruja ale nie wiele narazie to daje :D wiec jest atrakcja turystyczna...

i jako jedynie mamy kaplice w supermarkecie :)

polecam Afrykę :D

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem raz w Katowicach i Chorzowie. Rzeczywiście oczy odpoczywają. Wszystko takie szarutkie. :) Polecam na wakacyjny wyjazd.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem raz w Katowicach i Chorzowie. Rzeczywiście oczy odpoczywają. Wszystko takie szarutkie. :) Polecam na wakacyjny wyjazd.

ależ skąd!

oczy odpoczywają przy zieleni!

zieleń = Irlandia

;-)

PS. ja w maju byłem na Costa Brava, podobało mi się i kosztowało w sumie niewiele :-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mi pomogliscie ,ale nic nie ma tego zlego dzieki temu sam pozadnie poszukalem i jada na Dominikane mysle ze bedzie fajnie :(

tunezja to megaobciach

Zaintrygowalo mnie jeszcze to co napisales zero3, dlaczego mega obciach? Moji znajomi tam wlasnie byli i mowili ze bylo ok. Chodzi Ci o to ze tanio tam jest czy co?!

W państwie rządzonym dobrze wstyd być biednym. W państwie rządzonym źle wstyd być bogatym.

*size

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności