Paprika

[Zlecę] Konwersję grafiki na stronę www PSD>HTML

Rekomendowane odpowiedzi

Zlecę przenoszenie projektów graficznych z Photoshopa do layoutu stron.
Grafika dostarczana jest w warstwach, wymagane jest RWD oraz paralax i inne efekty.
Zarówno do popularnych CMS jak i autorskich.

Dane kontaktowe: prestovente@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez 666piter
      Cześć.
      Zapraszam Was do zapoznania się z moim nowym artykułem na temat CSS Grida - nowego sposobu tworzenia responsywnych stron opartych na tym szablonie. Przypuszcza się, że niedługo CSS Grid prawie całkowicie wyprze np. Bootstrapa  Porównanie Bootstrap czy CSS Grid w artykule + poradnik i źródła do dalszej nauki!
      http://selfmadeking.pl/tworzenie-stron/css-grid-poradnik-pl/  
    • Przez microtel
      Poszukuję osoby doświadczonej w pozycjonowaniu stron internetowych, która podejmie się pozycjonowania oraz prowadzenia sklepów internetowych w zamian za udział w zyskach ze sprzedaży produktów firmy drogą internetową. Interesuje mnie wyłącznie długofalowa współpraca z osobą z doświadczeniem. Na początek tematyka związana gadżetami reklamowymi oraz spersonalizowanymi prezentami na różne okazje, docelowo również inne tematy. Firma istnieje od 2007r i zajmuje się produkcją.
      Sklepy oparte są o platformę Magento, planowana jest ich modernizacja oraz wprowadzenie szerokiej gamy nowych produktów.

Posiadam autorski system CRM, który można rozbudować o funkcjonalności wspomagające / automatyzujące prace.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu mailowego: michal@microtel24.pl

W wiadomości proszę skrótowo opisać swoje doświadcznie.

• Przez Mateusz M.
      Witam wszystkich, 

Prowadzisz startup i poszukujesz programisty?
      Chętnie dołączę do już funkcjonującego lub będącego na początkowym etapie funkcjonowania przedsięwzięcia.

Doświadczenie
      Posiadam 8 letnie doświadczenie komercyjne, 4 lata jako etatowy full stack.
      Budowałem wiele zróżnicowanych rozwiązań.
      Około 1000 (słownie tysiąc) klientów na liczniku (więcej info na priv).

Technologie bazowe (w skrócie)
      HTML5, CSS3, Bootstrap, JavaScript, jQuery, MySQL

Najlepiej zdalnie / Bielsko-Biała (niedawno relokowałem z Wrocławia ale w przyszłości możliwa zmiana miejsca)
      Oferuję pełne zaangażowanie.

Zainteresowany?
      Zapraszam na priv.

(publikuję na PiO ze względu na duży zasięg)
    • Przez slavkosss
      Zlecę pozycjonowanie 2 fraz. Strona i tak jest dość wysoko, stara domena. Umowa na 6 miesięcy. Interesuje mnie top 3.
      Znasz się na tym - pisz śmiało. Dogadamy się!