Skocz do zawartości

Czas na OK ?


Smirnof

Rekomendowane odpowiedzi

Mijaja miesiace ... tygodnie ... lata ... mija czas.

Ostatnio coraz wiecej reklam Onetu można spotkać na serwisach - opłacalne czy tylko z ostatecznosci podjete takie decyzje.

Onet chyba sam ostro zabrał sie do promowania swojego systemu - na ich podstronach wszedzie reklamy boksów sponsorowanych i o dziwo nawet dynamicznie wszystko smiga.

Gadalem z kolega co jest w onetkontekst powiedział że wyniki średnie ok 10-15gr za klik ( teraz można powiedzieć ze nawet lepsze wyniki od AK)

% jak się dostaje jest zalerzny od tego jaki serwis masz ... więc można sie chyba targować ...

Może inni będa mogli wypowiedziec sie na temat OK ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po co cytujesz cały post? - Kava

Bardzo wiele zalezy od słów kluczowych zaakceptowanych przez onet. Mozna wyciagnac naprawde niezle stawki przy odpowiedniej tematyce strony, ale zdarzaja sie tez fatalnie niskie. Zawsze warto sprobowac:-)

Nie klikaj tu , jesli nie chcesz dodać swoich stron za darmo do katalogu SEO z wizytówkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie zarejestrowałem się w OK - sprawdzimy, czy OK jest rzeczywiście OK ,-)

jednak do Adsense jeszcze daleko i poki co sie z niego nei ruszam ... i to polecam jednak innym

Niestety jakieś kilka miesięcy temu usuneli mi konto za... za darmo. Uznałem ich za oszustów i nie wnikałem w szczegóły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chcialem sie tylko upewnic zaworno OnetKon. jak i AdKon. w panelu podają juz chyba stawki po przeliczeniu procentowym (wytargowanym dla danego serwisu), prawda ? czy przeliczaja to dopiero na koniec przy wystawianiu faktury ? i okazuje sie ze stawki sa jeszcze nizsze ?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie tylko upewnic zaworno OnetKon. jak i AdKon. w panelu podają juz chyba stawki po przeliczeniu procentowym (wytargowanym dla danego serwisu), prawda ? czy przeliczaja to dopiero na koniec przy wystawianiu faktury ? i okazuje sie ze stawki sa jeszcze nizsze ?

pozdr.

(OnetKontekst) Pisałem do nich maila i dostałem odpowiedź, że zarobki widoczne w panelu administracyjnym/raporty są już końcowe - czyli tyle zostanie nam wypłacone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
czy wiadomo coś na temat rozwoju OK?

jakieś linki, wyszukiwarka itd podobnie jak w AS?

same reklamy blokowe to trochę mało

Jeśli chodzi o zmiany to jakiś czas temu dostałem informację, że planowane jest wprowadzenie doboru słów kluczowych na podstawie wyszukiwarki (czyli prawdopodobnie tak jak w AS). Podobno są prowadzone prace i być może pojawi się to za jakieś 2-3 miesiące.

Linków ani wyszukiwarki jak na razie nadal nie ma i nie zapowiada się żeby się miały pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja byłem w OnetKontekt przez 2 tygodnie - moja ocena? Tragedia - stawki osiągały maks. 3-4 grosze

Przez te 2 tyg. na konto wpłynęło bagatela 7zł, gdy w adsense przez 1,5 m/c już można pieniądze wypłacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy narzeka, ja tez, ale jak narazie, to nie widze alternatywy dla google i cos mi sie wydaje, ze dlugo jej nie bedzie... niestety...

uwaga_ico.jpgDarmowy serwer pod stronę, zaplecze, spam: - 250 mb pojemnosc dysku, - 100 gb transferu, - MySQL, cPanel, - Brak reklam Rejestracja w 1 minute. Bonusowo: teksty piosenek, sms, kawaly, sennik, przyslowia, teledyski tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Konkretnie:

Na opisach/statusach GG miałem lepsze kasy z OK niż GA - ale temat i to tak do xxxx - bo groszy się zarabia - nieważne gdzie.

PS: O co mi chodzi? Jeden DROGI temat zarabia więciej z 100 uu niż opisy gg/inna tania branża z 10000 uu - i nieważne czy AS, OK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kazdy narzeka, ja tez, ale jak narazie, to nie widze alternatywy dla google i cos mi sie wydaje, ze dlugo jej nie bedzie... niestety...

Dla otuchy - ja widzę alternatywy. Zobaczyłem je kilka miesięcy temu, spróbowałem tego i jestem zadowolony. W moim przypadku warto było spróbować OK. Jeszcze bardziej było warto zacząć sprzedawać powierzchnię reklamową na stronie na własną rękę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności