Jump to content

Recommended Posts

Witam serdecznie całą społeczność Użytkowników tego forum,

Jestem początkującym programistą webowym. Bardzo chętnie wykonam za niewielkie pieniądze dobrze przygotowaną, lekką stronę internetową, w celu budowania własnego portfolio. Wykorzystuję HTML 5, CSS 3 oraz framework Bootstrap. W przypadku chęci podjęcia kontaktu i zlecenia mi wykonania strony, proszę o kontakt e-mailowy:

lukasz.kasza90@gmail.com

Pozdrawiam,

Łukasz

Dane kontaktowe:
przynajmniej email
w tagu [code] będą widoczne tylko dla zalogowanych
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By zaklopotanyBolek
      Szukam firmy lub freelancera do stałej współpracy w zakresie linkbuildingu - do pozycjonowania sklepu internetowego - branża tekstylna. Interesuje mnie dłuższa współpraca poszukuję osoby, która zajmie się pozyskiwaniem wartościowych linków dla naszego serwisu. Przy efektach z chęcią dam kolejne projekty - nie wyrabiam się z pracą i szukam po prostu kogoś do pomocy.

Forma współpracy/rozliczenia:
      - umowa zlecenie (jeśli jesteś studentem/uczniem)
      - faktura
      - inne formy, możliwe uzgodnienie

Prosimy o zgłoszenia drogą mailową. W odpowiedzi na zgłoszenie proszę podać:
      - dostępną formę rozliczenia,
      - oczekiwanego wynagrodzenia

Kontakt:
      pytanie.norwich@gmail.com
    • By Banic
      Cześć,
      Do współpracy poszukuję link buildera, który wspierałby mnie w pozyskiwaniu linków na rynek Niemiecki. Interesują mnie linki z forów, ogłoszeń, serwisów agregujących grafiki, blogów.

Założenia:
      Publikacja linków w obrębie serwisów, które mają aktywnych użytkowników. DR (domain rataing - parametr z Ahrefsa) minimum 30. Link umieszczany w treści komentarza/postu, nie w stopce, nie w profilu, nie w nazwie itp. Anchor w formacie adresu URL. Miejsce publikacji powiązane tematycznie z linkiem docelowym. 10 - 20 linków do pozyskania w miesiącu. Chcemy pozyskać naturalny ruch. Linki wstawiamy ręcznie  
      Możliwa stała współpraca.

Proszę o przesłanie oferty (przykładowe publikacje, cena) na adres - banic@o2.pl lub priv na PiO.
    • By Badek
      Nazywam się Krystian Badowski. Od ponad dwunastu lat zajmuję się twórczością internetową w zakresie projektowania witryn internetowych i grafiki. W tej branży zyskałem doświadczenie, dzięki któremu mogę Ci zaoferować stworzenie strony internetowej od podstaw. Mogę Ci także pomóc w procesie wdrażania strony, tworzenia grafiki, czy poprawek na Twojej istniejącej witrynie.

Moje umiejętności:

WordPress - większość moich projektów opiera się o ten system. Świetnie go poznałem i doskonale się w nim odnajduję. HTML+CSS - potrzebujesz stworzyć statyczną witrynę lub zakodować gotowy plik PSD? Jestem do dyspozycji! Grafika rastrowa - projekty graficzne dotyczące nie tylko stricte sfery internetowej. Ulotki, wizytówki, elementy stron, pełne ich projekty i inne niestandardowe rozwiązania.  
      Możliwe wystawienie FV za pomocą serwisu useme.com.

Zainteresowany? Sprawdź moje portfolio: https://badek.org

Adres mailowy:
      krystian[małpka]badek[kropka]org  
    • By Konrad2019
      Mam prosty własny szablon.
      https://rod1975.github.io/rr/

Chce doinstalować BBpress i podpiąć forum. Tworze własną stronę forum.php, okreslam nazwę szablonu, ale nie mam pojęcia jak wkleić skrót do forum, aby było widoczne na stronie forum.php. Oczywiście, nie ma problemu kiedy wklejam skrót na stronę, która jest domyślnym szablonem WP.
      Jakieś podpowiedzi?
    • By gniotek
      Witam serdecznie,
      zlecę komuś ogarniętemu w klockach wordpressa i znającemu szablon RonneBy modyfikacje do strony polegające na zmianie pracy skryptów lightboxa i kilka innych drobnych napraw optymalizacyjnych witryny.

Osoby zainteresowane proszę o mail: ojmichal@gmail.com

Pozdrawiam,
      Michał

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy