Zaloguj się, aby obserwować  
koprobo

[Wykonam] Tanio strony internetowe - budowanie portfolio

Polecane posty

Witam serdecznie całą społeczność Użytkowników tego forum,

Jestem początkującym programistą webowym. Bardzo chętnie wykonam za niewielkie pieniądze dobrze przygotowaną, lekką stronę internetową, w celu budowania własnego portfolio. Wykorzystuję HTML 5, CSS 3 oraz framework Bootstrap. W przypadku chęci podjęcia kontaktu i zlecenia mi wykonania strony, proszę o kontakt e-mailowy:

lukasz.kasza90@gmail.com

Pozdrawiam,

Łukasz

Dane kontaktowe:
przynajmniej email
w tagu [code] będą widoczne tylko dla zalogowanych

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Webmax
      Witam Serdecznie,
      Zajmuje się projektowaniem stron WWW, sklepów, ich optymalizacją oraz pozycjonowaniem już od ponad 10 lat. 

Posiadam aktywne 5 lat doświadczenia w tworzeniu stron www oraz marketingu internetowym. Aktywnie modernizujemy strony naszych klientów oraz wspieramy proces edukacyjny tak, abyś mógł sam zarządzać swoją stroną bez naszej ingerencji – prosty system administracyjny pozwoli na zredukowanie twoich kosztów w przyszłości.
      Nie spoczywamy na laurach, na bieżąco rozwijamy się, tak aby dobrać najlepszy kompleksowy plan dla rozwoju firmy. Grunt to zbudowanie dobrego wizerunku na rynku, jeżeli nie zwrócisz na to uwagi na początku to trudno będzie później to zmienić. 

Oferuje:
      >> Tworzenie stron www – forum itp
      >> Tworzenie sklepów internetowych
      >> Pozycjonowanie stron www
      >> Optymalizacje strony
      >> Plan marketingowy
      >> Obsługę klientów, Support
      >> Regulamin i polityka prywatności - Aplikant radcowski. 

Zapraszamy do obejrzenia naszej pozostałej oferty jaką zamieściliśmy na naszej stronie www.

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji - www.netkeeper.pl
      Dane kontaktowe: www.netkeeper.pl biuro@netkeeper.pl gg: 58274337 skype: netkeeper24
    • Przez start007
      W programie WORD jest coś takiego jak korespondencja seryjna. Czyli mamy napisany jakiś tekst i tylko w danym jego momencie możemy importować dane z pliku xml. To tak słowem wstępu.

Potrzebuję coś takiego do mojego szablonu allegro. Mam jeden szablon ale sprzedaję obuwie i do każdego muszę uzupełniać rozmiar kolor długość wkładki itd. Czy można zrobić coś na wzór wspomnianego wyżej przykładu w kodzie html zrobić?
      Coś z lekcji informatyki kojarzę formularze z php ale nie wiem czy to dobry trop i na tym moje rozmyślenia się wyczerpują.
      Mam nadzieję, że wystarczająco dobrze wyjaśniłem o co mi chodzi.
      Potrzebuję uzupełniania pól:
      - marka, rozmiar, długość wkładki, materiał.. no zmienne
      Może tym samym sposobem mógłbym wklejać link do zdjęć.
      Gdy robię to ręcznie to czasami zjadam część kodu i wiadomo.. wszystko od nowa.
    • Przez Webmax
      Witam Serdecznie,
      Zajmuje się projektowaniem stron WWW, sklepów, ich optymalizacją oraz pozycjonowaniem już od ponad 10 lat. 

Posiadam aktywne 5 lat doświadczenia w tworzeniu stron www oraz marketingu internetowym. Aktywnie modernizujemy strony naszych klientów oraz wspieramy proces edukacyjny tak, abyś mógł sam zarządzać swoją stroną bez naszej ingerencji – prosty system administracyjny pozwoli na zredukowanie twoich kosztów w przyszłości.
      Nie spoczywamy na laurach, na bieżąco rozwijamy się, tak aby dobrać najlepszy kompleksowy plan dla rozwoju firmy. Grunt to zbudowanie dobrego wizerunku na rynku, jeżeli nie zwrócisz na to uwagi na początku to trudno będzie później to zmienić. 

Oferuje:
      >> Tworzenie stron www – forum itp
      >> Tworzenie sklepów internetowych
      >> Pozycjonowanie stron www
      >> Optymalizacje strony
      >> Plan marketingowy
      >> Obsługę klientów, Support
      >> Regulamin i polityka prywatności - Aplikant radcowski. 

Zapraszamy do obejrzenia naszej pozostałej oferty jaką zamieściliśmy na naszej stronie www.

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji - www.netkeeper.pl
      Dane kontaktowe: www.netkeeper.pl biuro@netkeeper.pl gg: 58274337 skype: netkeeper24  
    • Przez RobertM91
      Jestem informatykiem - programistą. Oferuję tworzenie programów komputerowych na zamówienie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży. Współpracuję z grafikiem komputerowym, dzięki czemu zrealizowane przeze mnie programy na zamówienie wyróżniają się wśród konkurencji przejrzystością i nowoczesnym interfejsem. Dodatkowym, a zarazem bardzo ważnym elementem każdego zrealizowanego przeze mnie projektu jest niezawodność moich programów! 

Mam możliwość wystawienia faktury VAT!

Napisz do mnie, a na pewno nawiążemy współpracę!

Kontakt mailowy: robertmaciejewski91@gmail.com
    • Przez drsoftware
      Oferuję wykonanie stron internetowych, aplikacji mobilnych na platformy Android lub iOS, aplikacji webowych i programów na zamówienie. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Oferuję wysoką jakość tworzonych stron i aplikacji, atrakcyjne ceny oraz terminowość.
      Każda strona internetowa to indywidualny projekt dostosowywany do charakteru branży w jakiej ma służyć strona. Strony internetowe tworzę w pełni responsywne, mogą być stworzone na CMS Wordpress.
      Aplikacje tworzę zarówno dla celów prywatnych jak i biznesowych. Projektuje i wykonuję również bazy danych
      Zapraszam do kontaktu przez formularz na stronie http://drsoftware.pl/ , lub na maila drsoftstudio@gmail.com