Jump to content
Sign in to follow this  
Cinex

Spadek wejść z Quora.com

Recommended Posts

Witam,

Na jeden ze swoich zagranicznych serwisów ściągałem ruch z serwisu Quora.com (taki Q&A serwis ala yahoo answers, albo polskie samosie jeżeli ktoś nie w temacie).

Nie był to jakiś oszałamiający ruch, coś rzędu 10-15 wejść dziennie bezpośrednio z Quory. W statystykach na Quorze ilość wyświetleń moich odpowiedzi z miesiąca na miesiąc zwiększa się. Niestety ze 3 miesiące temu nastąpił znaczący spadek wejść z tego źródła. Nie był to jednak płynny przeskok. Jednego dnia była standardowa ilość wejść 10-20, następnego już jedynie 1-2. I tak trwa to do dzisiaj. 

scren:
KQai8ZL.png

Zastanawiam się, czy google analitics zaczęło jakoś inaczej traktować odwiedziny i wrzuca dane gdzieś indziej w statystyki. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?

Oczywiście najprostszą odpowiedzią może być spadek zainteresowania moimi odpowiedziami na Quorze, ale jak już pisałem ilość wyświetleń moich wiadomości w tym serwisie cały czas rośnie. Sprawdzałem także wątki z moimi odpowiedziami z różnych proxy i lokalizacji, bo stwierdziłem, że może tak jak w yahoo answers, niektóre linki może są blurowane i zakrywane przez quore. Albo odpowiedzi, które niedostały wystarczającej ilości lików (upvote) się nie wyświetlają. Ale nic z tego.. normalnie wszystko widać.

Może ktoś działa na quorze lub podobnych serwisach Q&A i miał podobny problem? Dodam, że nie jest to jakaś sezonowa nisza.

Pozdrawiam i z góry dzięki za wszelkie sugestie :)

Produkty konopne https://konopnysklep.com.pl/21-krople-cbd oleje, krople i ekstrakty z kwiatostanów zawierające cenne kannabinoidy CBD i CBG
Potrzebujesz solidnego fachowca?
http://elektryka-szczecin.pl - Systemy alarmowe, monitoring oraz inteligentne instalacje.