Jump to content

Recommended Posts

Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By gniotek
   Witam serdecznie,
   zlecę komuś ogarniętemu w klockach wordpressa i znającemu szablon RonneBy modyfikacje do strony polegające na zmianie pracy skryptów lightboxa i kilka innych drobnych napraw optymalizacyjnych witryny.
    
   Osoby zainteresowane proszę o mail: ojmichal@gmail.com
    
   Pozdrawiam,
   Michał
    
    
  • By herbit
   Zleecę przygotowanie tekstów na potrzyby sklepu internetowego. De facto chodzi o fachowe przerobienie istniejących już artykułów, zaczerpniętych z różnych stron internetowych, blogów i publikacji. Zależałoby mi na ciekawych, angażujących potencjalnych klientów opisach produktów.
    
   Istnieje możliwość nawiązania dłuższej współpracy, dlatego mile widzana byłaby opcja otrzymywania faktur VAT za kolejne zlecenia.
    
   Oferty proszę kierować na adres: aftercoma@wp.pl
  • By Kamiloski
   Witam
   Zlecę optymalizacje i pozycjonowanie sklepu internetowego opartego na platformie Prestashop, który w sierpniu dostał po "tyłku".

   Aktualne wykresy:
   https://ibb.co/frhDkA
   https://ibb.co/duBTJV
   https://ibb.co/fb7DkA
   https://ibb.co/ku1HCq

   Poproszę o oferty na: pionek@gazeta.pl
    
  • By Paula7879
   Witam
   Tworzę artykuły na strony internetowe, blogi, do sklepów online, pod zaplecze. Wszystko i na każdy temat, w każdej ilości. Jestem również w posadaniu gotowych artykułów. Posiadam nie tylko duże dośwadczenie, ale i właściwą wiedzę. Więcej informacji udzielę mailowo. Zachęcam do kontaktu:doswiadczonycopywriter@wp.pl
  • By d4site
   Cześć zlecę pozycjonowanie strony 123angielski.pl na 5-7 fraz związanych z pozycją.
   Kontakt pr@123tlumacz.pl 
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy