Jump to content

[Zlecę] i dam Pracę - Wordpres Opracowanie dwudziestu kopleksowych stron zaplecza w Wordpress

Recommended Posts

Poszukuje osoby do opracowania dwudziestu stron zaplecza w Wordpress wraz z tekstami.

Strony dotyczą designu pomieszczeń i oświetlenia.

Faktura mile widziana, proszę o oferty i referencje najlepiej z linkami do innych wcześniej robionych stron.

Daniel

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By CopywriterPaulina
      Jestem od niedawna czytelniczka forum oraz początkującą copywriterką, kreatywną ze sporą ilością wolnego czasu. Oprócz copywritingu rozwijam się także w różnych dziedzinach oferujących taką formę pracy. Więc jestem również otwarta na wszystkie ciekawe pracę zdalne za pośrednictwem internetu. Zapraszam do owocnej współpracy. Osobom zainteresowanym chętnie podam e-maila.

Pozdrawiam, Paulina.
    • By zaklopotanyBolek
      W związku z rozwojem naszej spółki tym razem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. SEO - praca stała na umowę, może być też pół etatu lub zlecenia - napisz jaka oferta Cię interesuje
      Główne obowiązki:
      - optymalizacja stron
      - budowa i zarządzanie zapleczem pozycjonerskim
      - obsługa narzędzi wspomagających seo - prosze o wypisanie używanych oraz stopień zaawansowania np: zennoposter - poziom zaawansowany itp
      - analiza efektów i skuteczności poszczególnych zadań
      - współpraca z copywriterami
      Oferujemy
      - pracę zdalną
      - pracę przy konkretnych projektach
      - atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności
      - premię za dobre wyniki
      - możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażanie własnych kreatywnych rozwiązań
      Przy aplikowaniu na stanowisko proszę o wyrażenie zgody na przetworzenie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych. 

Kontakt:
      pytanie.norwich@gmail.com
    • By arkoty79
      Witam
      Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Zajmuje się tworzeniem stron internetowych w oparciu o Wordpress. Jeśli potrzebujesz strony internetowej, albo masz jakiś problem z Wordpress-em. Napisz do mnie chętnie pomogę...

Kontakt:
      arek-strony@wp.pl
      https://arek-strony.pl/   
    • By MateuszI
      Zgodnie z tematem wykonam 10 publikacji na zadbanych serwisach z ruchem organicznym. Wykonuje max 5 zleceń w miesiącu. Domeny linkowane i tworzone publikacje w formie newsów tematycznych. 

- Wymagania minimum tekst 2500 znaków ( bez mieszarek )
      - Max 2 linki w treści
      - Tekst przygotowany i zoptymalizowany jeżeli chodzi o nagłówki 
      - Tematyka - Finanse, Forex, Krypto, Nowe technologie 

Domeny z parametrami na grafice
      .

Cena bez tekstów 350 zł netto za publikacje 10 tekstów
      Nie przygotowuje tekstów 
      Termin realizacji publikacji 3-5 dni roboczych 

Kontakt: PW / biuro@seoaffiliate.pl

SeoAffiliate.pl
      Stargardzka 26
      73-200 Choszczno
      594-155-35-21

• By joanna11
      Cześć,

Strona usługowa. Jaki CMS polecacie biorąc pod uwagę wyłącznie kwestie SEO? Działania na rynek polski w domenie .pl i międzynarodowy .co.

Zastanawiamy się nad poniższymi:

1. Wordpress
      2. Drupal
      3. Contentful
      4. Cloudflare
      5. Unbounce

Dzięki za wszystkie rady 😊

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy