Jump to content
Mion

RWDGenerator - program do generowania responsywnych serwisów www

Recommended Posts

śmieszne ze soft nie czyta nazwy pliku w których są cyfry
No widzisz.... widocznie jakiś powód jest, że twoich nie czyta.

Nie wspomnę ze pewien pojawić się jakiś normalny komunikat
No właśnie pojawił się "normalny" komunikat" z informację iż wystąpił nieobsługiwany wyjątek w aplikacji ... jeśli to dla ciebie jest wielki porblem, to trudno.

Nie wiem, co tam wczytujesz, więc może jest inny powód zgłoszenia takiego wyjątku. Możesz zrobić screen z ustawień okna głównego + wczytywane pliki spakowane wysłać do BOK może uda się odtworzyć twój problem i go zdiagnozować / wyeliminować.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Powiem jak było u mnie. Kiedy wczytywałem plik txt utworzony przez Zennopostera, RWD tego nie czytał - pojawiał się błąd. Tworzyłem nowy plik txt ręcznie na pulpicie i w niego wklejałem tekst z pliku Zennopostera. Wtedy przechodziło. Wg mnie jest to kwestia jakiegoś formatowania pliku.

Wg mnie jest to kwestia jakiegoś formatowania pliku.
Pliki powinny być zapisane UTF-8.

Jak już pisałem jeśli zostaną przesłane dane robocze, to może uda mi się odtworzyć problem i go zdiagnozować i o ile to możliwe wyeliminować :pisze:

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL

@matoo nie musisz mi pisać co czyta co nie, bo sprawdziłem wszystkie mozoliwe kombinacje i wiem z czym sobie radzi z czym nie. I np soft nie czyta pliku np 1.txt i tyle w temacie.

Pod drugie ten soft się nie nadaje do masówki bo przy 18k wczytanych plików i 70k linków się wyłożył i tak wisi już 1h, nic soft do kosza.

6Hjf9.jpg

Pod drugie ten soft się nie nadaje do masówki bo przy 18k wczytanych plików i 70k linków się wyłożył i tak wisi już 1h, nic soft do kosza.
Dla jednych masówka to 1000 plików dla innych 100K. Widzę, że z góry masz jakiś pretensjonalny ton i nastawienie... no trudno.

Poza tym zamieszczasz jakieś LAKONICZNE screeny wyciągnięte nie wiadomo z jakiej operacji

śmieszne ze soft nie czyta nazwy pliku w których są cyfry. Nie wspomnę ze pewien pojawić się jakiś normalny komunikat że nazwa plików nie poprawna czy coś podobnego.
a tak się składa, że SOFT wykonuje wiele operacji na plikach ... no trudno.

Jak już pisałem NIE WIEM co wczytujesz i nie wiem co może być przyczyną, że "ci nie wczytuje".... może faktycznie nie jest to soft dla ciebie.

MIon nie mam żadnego negatywnego nastawienia do softu, miałem wygenerowanie 20k plików od 1.txt do 20000.txt chciałem wczytać do softu wygenerować stronę i wrzucić linki do podstron - chyba ten soft to robi nie? Wiec zaczęło się na nazwach pliku a skoczyło na wysypaniu softu przy wstawianiu linków do postów. Nic nie pisałeś  że soft nie radzi sobie z dużą ilością danych. Przykład zebroida tam wrzucasz 100k i masz poziom operacji gdzie i ile zostało do jej zakończenia wiadomo ze niektóre operacje trwają długo, ale soft to zmieli tutaj soft poprostu sie zawiesił i wisi do teraz czekam może operacja sie powiedzie.

• Like 1

Wiec zaczęło się na nazwach pliku a skoczyło na wysypaniu softu przy wstawianiu linków do postów.
Napisałem, co w takim wypadku można zrobić. Nie jestem wstanie diagnozować nie maja tych samych danych jakie były wczytywane.

Nic nie pisałeś że soft nie radzi sobie z dużą ilością danych
Jak już pisałem jest, to pojecie względne. Nie wykluczam, że w wypadku tego programu <zresztą jak w każdym > są pewne graniczne wielkości dla danych operacji. Najlepiej w takim wypadku wczytać mniejsze listy.

Na prośbę użytkownika dodałem funkcję do podmiany Title i Nagłówka dla wybranych stron na inne z zamieszczonej listy

rwdgenerator_podmien_title.jpg

Wywoływanie okienka z Top menu Akcje

Obecna wersja to RWDGenerator 1.0.2.0 do pobrania ze stałej lokalizacji ZIP.

Edited by Mion

program świetnie nadaje się do generowania serwisów pod łapanie ruchu z długiego ogona gdyż linkowanie wewnętrzne zooptymalizowane jest świetnie i gugiel “lubi” stronki z tego generatora ;)

dzięki nowej funkcji można wrzucić frazy z długiego ogona podmieniając title i nagłówki podstron :)

Edited by s_matysik
  • Like 1

gugiel “lubi” stronki z tego generatora

Nie wiem dlaczego (i pewnie się nie dowiem, bo szkoda mi czasu na analizy dlaczego czarne jest białe a białe jest czarne), ale tak jest.

Jest coś w konstrukcji tych stron co "pasi" algorytmowi.

eM

• Like 1

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

[iNFO] - po reaktywacji certyfikatu SSL domeny program przestał się autoryzować... w celu usunięcia problemu proszę pobrać ponownie ZIP ze stałej lokalizacji roboczej i podmienić w programie produkcyjnym plik: /dane/rwdgeneratorauthconfig.dat na ten z ZIPa.

Przepraszam za  nieprzewidziane utrudnienia.

[iNFO] - Dodałem możliwość "wstawiania" drugiego kodu PHP do generowanych serwisów.

rwdgenerator2kodphp.jpg

Pierwszy kod podstawiany jest w miejsce znacznika: [KODPHPSWL]

Drugi kod podstawiany jest w miejsce znacznika: [KODPHPSWL2]

Wiec jeśli chcemy programowo wstawić, to w kodzie html szablonu musimy uprzednio zamieścić te znaczniki

Informacje dodatkowe na temat wstawek kodu w szablony:

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/209356-rwdgenerator-program-do-generowania-responsywnych-serwisow-www/?p=1418295
http://www.forum.optymalizacja.com/topic/209356-rwdgenerator-program-do-generowania-responsywnych-serwisow-www/?p=1418406

Aktualna wersja programu to RWDGenerator 1.0.2.2 do pobrania ze stałej lokalizacji ZIP.

Mam przyjemność korzystać z 4 programów tego Pana i jestem niesamowicie zadowolony. Ułatwiają pracę na każdym kroku + ciągły support czyni je bezproblemowymi ;)

Szczerze polecam!

• Like 1

:) Do końca miesiąca, czyli do jutra RWDGenerator można kupić w atrakcyjnej cenie 120 netto.

Pozostałe promocje: http://www.forum.optymalizacja.com/topic/188577-aktualne-promocje-na-seo-softy-narzedzia-oprogramowanie/?p=1477667

W sprawie zakupu: http://www.http200.pl/

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By bori79
      Wykonam teksty na zaplecza w oparciu o konkretne źródła wiedzy. Teksty będą napisane zgodnie ze sztuką seo.
      Mogę pisać bezpośrednio w surferseo na zlecenie klienta.

Cena 5 zł netto/ 1000 znaków

Preferowane tematyki: turystyka, nieruchomości i wnętrza, finanse

Rozliczenie: F-VAT

"SEO-Usługi" Krzysztof Borwik
      ul. Wieniawskiego 34
      51-611 Wrocław
      NIP: 898-178-35-65

KONTAKT:
      krzysztof@borwik.pl
    • By Seo tekst
      Witam,

Wykonam strony zapleczowe na darmowych platformach blogowych.

Napiszę 10 tekstów z synonimami (po wygenerowaniu każdy około 1500 znaków) a następnie tymi tekstami wypełnię blogi - czyli na każdej stronie zostanie umieszczonych 10 wpisów. Strony będą miały dobrany estetyczny szablon a wpisy przypisane będą do tematycznych kategorii. W raporcie kończącym prace zostaną zamieszczone dane do logowania na skrzynkę pocztową i blogi.

Pakiet 1
      ilość stron - 30
      na bazie 10 darmowych platform blogowych
      ilość tekstów po 1500 znaków - 10 sztuk
      cena - 535 zł brutto
      termin wykonania zlecenia - 21 dni

Pakiet 2
      ilość stron - 40
      cena - 645 zł brutto

Pakiet 3
      ilość stron - 50
      cena - 755 zł brutto

Do rozpoczęcia prac potrzebny jest adres strony i słowa kluczowe.

Dane firmowe

• By lysy2005
      Witam,
      szukasz kogoś kto pomoże Ci wypromować, stworzyć swój biznes w internecie lub poprawić już istniejący?

Masz problem z działaniem strony, aplikacji?

Potrzebujesz zmodyfikować swój skrypt?

Chcesz pogadać, co by tu zrobić - jak powiększyć sprzedaż?

Masz swoją wizję, potrzebujesz tylko wykonawcy?

Zapraszam do kontaktu.

Co oferuję?
      Od A do Z, od Z do A w internecie. 

Zajmowałem się tworzeniem małych stron i dużych portali, wprowadzeniem produktów na rynek i metamorfoz już istniejących projektów. 

Przygotuję twój projekt nie tylko żeby był piękny, 
      nie tylko żeby konkurencja musiała zmieniać swój pran marketingowy żeby Cię doścignąć, 
      ale przede wszystkim żeby przynosił Tobie radość z jego prowadzenia, 
      byś mógł się nim pochwalić - był dumny, i przynosił zysk. 

Wyznaczam nowe trendy, konkurencja będzie nas naśladować! 

Jak to działa?
      Analiza rynku - Analiza konkurencji - Tworzenie strategii - Wprowadzenie jej - Optymalizacja - Zysk  - Zapraszam.

W zależności od wolnego czasu przyjmuję zlecenia na małe zlecenia i większe projekty, nawet na poszczególne elementy.

Kontakt na PW lub dane ze stopki.

• By SEOsklep24.pl
      Linki z prywatnego zaplecza SEO – wyższe pozycje dla Twojej strony!

Zapraszamy do zamawiania publikacji na nowym, prywatnym zapleczu SEO. Prezentowana oferta dotyczy publikacji 25 artykułów - 500 artykułów z linkami kierującymi do Państwa strony!

Nowa grupa stron została stworzona z troską o każdy detal. Blogi oparte są na unikalnych szablonach graficznych, odrębnych IP i domenach (w skład grupy nie wchodzą subdomeny czy darmowe platformy blogowe). Co ważne – każda strona posiada historię (strony zostały przechwycone i sprawdzone pod kątem parametrów SEO) i solidną porcję linków, która gwarantuje szybką indeksację nowych artykułów i moc linkową, która zostanie przekazana dla Państwa strony!

Każdy artykuł publikowany jest z grafiką (pochodzącą z darmowych baz – na życzenie możemy dodać zdjęcie wysłane przez Zamawiającego) i linkami kierującymi do wybranej strony (link może być Dofollow lub na życzenie Nofollow).

Najważniejsze informacje o oferowanych publikacjach:

Grupa jest w pełni prywatna, zbudowana od podstaw - każda strona jest zoptymalizowana i solidnie podlinkowana. Na każdym blogu publikujemy artykuły z grafiką. Prócz publikacji z linkami, dodajemy również artykuły bez linków. Każda strona ma unikalną szatę graficzną. Blogi osadzone na domenach głównych – bez subdomen czy darmowych platform blogowych. Domeny osadzone są unikalnych adresach IP. Na żadnej ze stron nie ma i nigdy nie będzie zainstalowanego SWL (systemu wymiany linków). Każda domena ma wieloletnią historię, blogi nie są budowane na nowych nazwach.  

Osoby, które są zainteresowane zakupem tej usługi zapraszamy do kontaktu mailowego w celu zaprezentowania 1-2 przykładowych adresów w celu weryfikacji ich!

Grupa 25 WP: https://seosklep24.pl/oferta/520-grupa-25-wp.html
      Cena: 59,99zł

Grupa 50 WP: https://seosklep24.pl/oferta/521-grupa-50-wp.html
      Cena: 99,99zł

Grupa 100 WP: https://seosklep24.pl/oferta/522-grupa-100-wp.html
      Cena: 179,99zł

Grupa 300 WP: https://seosklep24.pl/oferta/523-grupa-300-wp.html
      Cena: 399,99zł

Grupa 500 WP: https://seosklep24.pl/oferta/524-grupa-500-wp.html
      Cena:  649zł

Wpisz KOD RABATOWY i otrzymaj -20% na publikację artykułów w nowym zapleczu Wordpress: UVQDYLTW

Co Oferujemy:
      Opublikujemy 25 artykułów - 500 artykułów z linkami kierującymi do podanej strony (w artykule może znajdować się 1 link wychodzący). Na potrzeby zlecenia przygotujemy 1-8 synonimizowanych artykułów ( 1500 znaków po wygenerowaniu ) – istnieje możliwość domówienia dodatkowej liczby artykułów tutaj: https://seosklep24.pl/oferta/187-artykul-z-synonimami-1000-3000-znakow.html Czas realizacji usługi uzależniony od dziennej ilości publikacji, którą ustala Kupujący! W przypadku braku dodatkowej informacji, artykuły zostaną opublikowane w przeciągu 10 dni roboczych od przyjęcia zlecenia. Po zakończeniu linkowania prześlemy raport z wszystkimi zdobytymi linkami Na każde zamówienie wystawiamy FV!   
      Do wykonania usługi potrzebujemy:
      Przesłanie linków i słów kluczowych, które mają zostać podlinkowane w publikowanych artykułach (można linkować stronę główną, podstrony, subdomeny) Dodatkowych Informacji o ilości dziennych publikacji  

Kontakt:

mail: kontakt@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
      NIP: 6852245474
    • By Seo tekst
      Witam,

Wykonam strony zapleczowe na darmowych platformach blogowych.

Napiszę 10 tekstów z synonimami (po wygenerowaniu każdy około 1500 znaków) a następnie tymi tekstami wypełnię blogi - czyli na każdej stronie zostanie umieszczonych 10 wpisów. Strony będą miały dobrany estetyczny szablon a wpisy przypisane będą do tematycznych kategorii. W raporcie kończącym prace zostaną zamieszczone dane do logowania na skrzynkę pocztową i blogi.

Pakiet 1
      ilość stron - 30
      cena - 535 zł brutto

Pakiet 2
      ilość stron - 40
      cena - 645 zł brutto

Pakiet 3
      ilość stron - 50
      cena - 755 zł brutto

Do rozpoczęcia prac potrzebny jest adres strony i słowa kluczowe.

Dane firmowe

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy