Jump to content

[zlecę] 15 tesktów tematyka motoryzacja

Recommended Posts

Cześć,

potrzebuję 15 tekstów o tematyce ogólnopojętej motoryzacji. Teksty muszą mieć ok. 300 słów. Teksty muszą być podzielone na 5 kategorii, jedna konkretnie o Polonezie FSO (3 teksty na ten temat) resztę pozostawiam dowolną.

Tekstów potrzebuje w trybie pilnym, fajnie jakbyś podesłał od razu jakieś próbki.

Teksty będą czytane przez ludzi, także mieszarki, synominy odpadają, ma się dać to płynnie przeczytać.

Cena: do uzgodnienia

Kontakt: dominik10seo@gmail.com

Pozdrawiam,
Szymon Dominik

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Banic
      Cześć,
      Do współpracy poszukuję link buildera, który wspierałby mnie w pozyskiwaniu linków na uk. Interesują mnie linki z forów, ogłoszeń, serwisów agregujących grafiki, blogów.

Założenia:
      Publikacja linków w obrębie serwisów, które mają aktywnych użytkowników. DR (domain rataing - parametr z Ahrefsa) minimum 25. Link umieszczany w treści komentarza/postu, nie w stopce, nie w profilu, nie w nazwie itp. Anchor w formacie adresu URL. Miejsce publikacji powiązane tematycznie z linkiem docelowym. 10 - 20 linków do pozyskania w miesiącu. Linki wstawiamy ręcznie  
      Możliwa stała współpraca.

Proszę o przesłanie oferty (przykładowe publikacje, cena) na adres - banic@o2.pl lub priv na PiO.
    • By eevolutioneevolution
      Hejka

Poszukuję osoby/osób, które będą pisać teksty i dodawać je do stron/portali opartych na wordpress.

Każdy tekst ma:
      - około 3000 znaków (w excelu podajemy jakie maja byc nagłowki h2. Tekst musi być sformatowany, czyli jak jest wypunktowanie to ma byc wypunktowanie itd.)
      - my podamy title SEO w excel, trzeba tylko skopiować
      - my podamy tagi w excel, trzeba tylko skopiować
      - trzeba samemu ulożyć description - 2 zdania
      - dodać zdjęcie z darmowego banku zdjec - podamy 5 adresów skad brac zdjecia

Proszę o cenę za dodanie takich tekstów według wytycznych powyższych dla:
      - 50 tekstów miesięcznie z dodaniem
      - 75 tekstów miesięcznie z dodaniem
      - 100 tekstów miesięcznie z dodaniem

Proszę podać dodatkowo formę rozliczenia. 

Pilnie odpowiemy, bo pilnie szukamy osób, oferty prosze wysylac na biuro[malpa]eevolution.pl

Dane firmy:
      eEvolution
      Dąbrowa
      56-400 Oleśnica
      NIP: 5732715787

• By Razmo
      Coś o mnie
      Coprywritng nie jest mi obcy. Jest to jednak zajęcie dorywcze. Zaczynałem 2 lata temu. Mam za sobą wiele wykoanych zleceń. Jestem osobą, z która można zawsze się dogadać. Zależy mi na dobrych relacjach z klientami.
      Oferta
      Wykonam wszelkeigo rodzaju teksty. Specjalizuje się w tesktach pod seo tj. precle, opisy prudktów, teksty na zapelcza. Z chęcia także zajmę się redagowaniem tekstów. Ceny są bardzo atrakcyjne, gdyż chcaiłbym sobię dorobić. Jestem pewien, że każdy będzie zadowolony z cen, któe uzgodnimy.
      Zlecenia wykonuje terminowe. W razie problemów jestem w stanie poprawić wszystko co napisałem.
      Kontakt
      -Wiadomośc na forum
      -klaudiuszoff@gmail.com (najszybsza odpowiedź)

Zapraszam do wspópracy!!!
    • By GotoweSłowa
      Zajmuję się tworzeniem różnej jakości treści. Mam duże doświadczenie przy realizacji zarówno małych, jak i dużych zleceń. W branży działam już od ponad 7 lat, a właścicielką firmy GotoweSłowa jestem już prawie 2 lata. Realizuję:
      - precle,
      - teksty zapleczowe,
      - opisy produktów,
      - opisy kategorii
      - wpisy na blogi,
      - artykuły na strony internetowe,
      - recenzje,
      - przeredagowanie tekstu,
      - korekty tekstów,
      - synonimizację tekstów.

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem e-maila: gotoweslowa@gmail.com lub FB: https://www.facebook.com/GotoweSlowa/. Odpowiem na wszystkie pytania i przygotuję wycenę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Wystawiam faktury bez VAT.

GotoweSłowa
      NIP: 6591538012
      http://gotoweslowa.pl/
    • By xSaberek
      Zapraszam do współpracy!
      Oferuję teksty w każdej objętości i tematyce.
      Zapraszam do kontaktu oraz pytań: 
      teksty.saber@gmail.com
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy