Jump to content
Sign in to follow this  
chorazy

Zakładka na Facebooku i wyświetlacznie różnych treści dla różnych użytkowników

Recommended Posts

Witam.

Jaki jest mój cel: Umieszczenie na FanPage'u facebookowym nowej zakładki, w której wyświetlana będzie różna treść dla użytkowników lubiących tenże fanapage i dla nielubiących.

Wiem już jak tworzyć własne zakładki na facebooku, potrafię też wyświetlić użytkownikom niestandardową treść. Problem jednak polega na tym, że nie potrafię wyświetlić różnej treści dla fanów i zwykłych odwiedzających fanpage.

Próbowałem póki co dwóch rozwiązań:
1. Specjalnej aplikacji https://apps.facebook.com/static_html_plus/ Ona jednak wyświetla mi zawsze taką samą treść. Nieważne, czy osoba lubi mój fanpage czy nie, aplikacja zawsze wyświetla mu treści dla fanów i zwykłych użytkowników nałożone na siebie.
2. Próbowałem sam napisać aplikację zgodnie z instrukcjami w tym artykule http://www.daddydesign.com/wordpress/how-to-use-a-fan-gate-on-your-iframe-tab-to-hide-content-until-someone-likes-your-facebook-fan-page/ Oczywiście postępowałam zgodnie z każdym krokiem i na pewno mam dobrze ustawione App ID i inne zmienne. Niestety, z jakichś powodów napisany skrypt nie pobiera wartości $signed_request = $facebook->getSignedRequest(); (pomimo zainstalowania Facebook SDK for PHP) efektem czego jest za każdym razem wyświetlanie treści tylko dla "niefanów".

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki i porady :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy