Sign in to follow this  
chorazy

Zakładka na Facebooku i wyświetlacznie różnych treści dla różnych użytkowników

Recommended Posts

Witam.

Jaki jest mój cel: Umieszczenie na FanPage'u facebookowym nowej zakładki, w której wyświetlana będzie różna treść dla użytkowników lubiących tenże fanapage i dla nielubiących.

Wiem już jak tworzyć własne zakładki na facebooku, potrafię też wyświetlić użytkownikom niestandardową treść. Problem jednak polega na tym, że nie potrafię wyświetlić różnej treści dla fanów i zwykłych odwiedzających fanpage.

Próbowałem póki co dwóch rozwiązań:
1. Specjalnej aplikacji https://apps.facebook.com/static_html_plus/ Ona jednak wyświetla mi zawsze taką samą treść. Nieważne, czy osoba lubi mój fanpage czy nie, aplikacja zawsze wyświetla mu treści dla fanów i zwykłych użytkowników nałożone na siebie.
2. Próbowałem sam napisać aplikację zgodnie z instrukcjami w tym artykule http://www.daddydesign.com/wordpress/how-to-use-a-fan-gate-on-your-iframe-tab-to-hide-content-until-someone-likes-your-facebook-fan-page/ Oczywiście postępowałam zgodnie z każdym krokiem i na pewno mam dobrze ustawione App ID i inne zmienne. Niestety, z jakichś powodów napisany skrypt nie pobiera wartości $signed_request = $facebook->getSignedRequest(); (pomimo zainstalowania Facebook SDK for PHP) efektem czego jest za każdym razem wyświetlanie treści tylko dla "niefanów".

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki i porady :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.