Jump to content
Sign in to follow this  
moody

[Zlecę] Pozycjonowanie / Linkowanie

Recommended Posts

Witam

Chciałbym zlecić linkowanie/pozycjonowanie nowej strony internetowej. Frazę i adres podam po kontakcie mailowym. Z grubsza powiem, że tematyka motoryzacyjna, ale fraza raczej łatwa niż trudna, bo dotyczy sprawy stosunkowo nowej w naszym kraju.

Od razu mówię, że nie chciałbym wiązać się na stałe abonamentem na X czasu. Chciałbym po prostu, żeby ktoś wykonał za mnie podstawowe czynności typu zgłoszenie strony do najlepszych płatnych katalogów, napisanie kilkunastu artykułów i opublikowanie ich w dobrych serwisach, zrobienie marketingu szeptanego na forach motoryzacyjnych, popisanie trochę komentarzy i tak dalej.

W grę wchodzi wyłącznie ręczna, systematyczna, powolna robota - nie chce żadnych blastów. Nie chcę również budować zaplecza, bo nie uważam żeby było to konieczne, choć tutaj jestem bardziej elastyczny.

Budżet: 1000 - 1500 złotych netto. Obowiązkowo faktura.

Propozycje proszę kierować na adres mcygan1991<małpaaa>gmail.com

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy